۱۳۹۷ دوشنبه ۰۱ بهمن

       

خطبه دوم ـ حادثه دو شب گذشته که در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، یک تصادف نبود، یک اتفاق نبود بلکه یک برنامه ریزی حساب شده از طرف عوامل دشمن بود، این برنامه دهن کجی به مقام حضرت زهرا(س) بود، این اغراق و مبالغه نیست، جشن حضرت زهرا(س) را گرفتند و با رقص یک عده نوجوان و جوان این ها نشان دادند الگوی جامعه حضرت زهرا(س) نیست، الگوی جامعه سوفیا لرن است، این ها هرزه های غرب را در حقیقت به عنوان رقیب در جشن حضرت زهرا(س) به جای ایشان معرفی کردند.

به گزارش Alamolhoda.com، آیت الله علم الهدی در خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس که در حرم مطهر رضوی برگزار شد با تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: ولادت امام خمینی(ره) با ولادت حضرت زهرا(س) مصادف شده است که شاید این نشانگر این واقعیت باشد که هدف اصلی صدیقه اطهر و آن مقصد و نتیجه قیام ایشان به دست توانمند این فرزند برومندش در این انقلاب اسلامی قابل تحقق است، و هویت بخشی جامعه دینی صدیقه اطهر(س) با اجرای انقلاب، نهضت و بنیان گذاری یک نظام اسلامی به دست این فرزند غیور فاطمه(س) در جهان اسلام و شیعه محقق خواهد شد.

ایشان با بیان اینکه امروز به عنوان روز زن لقب گرفته است، افزود: باید پرسید به چه مناسبت روز ولادت صدیقه اطهر(س) روز زن نام گذاری شده است، آیا به این دلیل که فاطمه(س) از تبار زنان بوده است این اتفاق رخ داده است لذا بایستی روز ولادت ایشان روز زن باشد؟ خیر، علت اینکه امروز را روز زن نام گذاری کردند، بخاطر شخصیت الگویی حضرت فاطمه(س) برای زنان مسلمان و زنان دلداده و وابسته به عشق حضرت زهرا(س) است که زن هایی که خود را بر مبنای یک شور و هیجان به ایشان مستند و وابسته می بینند، بدانند که الگوی آنها در زندگی زهرا(س) است، الگوی زن مسلمان در جامعه دینی ایشان است.

 

شخصیت الگویی حضرت زهرا(س) برای زنان جامعه ما هویت بخش و هویت ساز است

 

امام جمعه مشهد مقدس گفت: الگوسازی حضرت زهرا(س) و شخصیت الگویی ایشان برای زنان در جامعه هویت بخش و هویت ساز است، به این معنا که در جامعه ای که زنان آن با الگو قرار دادن فاطمه(س) حجاب و عفت را به عنوان اصلی قطعی و جریان کامل و همگانی در زندگانی خود قرار می دهند، هویت و جامعه آنها براساس این الگوگیری شکل خواهد گرفت؛ هویت دینی جامعه ما به حجاب زنان ما است، چون الگوی حجاب و عفت برای زنان ما وجود صدیقه حضرت زهرا(س) است.

ایشان با بیان اینکه وجود حضرت زهرا(س) هویت ساز زندگی اجتماعی ما است و به جامعه ما با مسئله حجاب و عفتی که در زنان ما وجود دارد، هویت داده است، اظهار داشت: دشمنان ما که در مقام هویت ستیزی هستند، برای اینکه هویت را از جامعه ما بگیرند و با از بین بردن هویت زنان ما استقلال آنان را از بین ببرد و این اجتماع را تحت استثمار و استعمار خود در بیاورد، با حجاب مخالفت می کنند؛ یکی از نکته هایی که جنگ های نرم به دست گرفته شده است، مسئله حجاب و مقابله، مبارزه با عفت و حجاب است چون اگر عفت و حجاب از زنان ما گرفته شد و جامعه ما هویت دینی خود را از دست بدهد، دشمن دیگر می تواند به این جامعه خوب مسلط شد، لذا دشمن برای همین با حجاب مبارزه می کند.

 

دشمن با توسعه بی حجابی در جامعه می خواهد اهداف هویت ستیزی خود را محقق کند

 

ایشان ادامه داد: برادران و خواهران مسئله حجاب، یک مسئله عادی مثل سایر واجبات شرعی و مسئله بی حجابی، مثل یک ناهنجار و منکر معمولی در جامعه ما نیست، مسئله حجاب یک مسئله اصلی و محوری هویت بخش در جامعه ما هست و بی حجابی در حقیقت یک هویت ستیزی در جامعه است؛ برای همین دشمن سعی می کند با توسعه بی حجابی در اجتماع ما هویت ستیزی خود را نسبت به این جامعه محقق کند، اینکه شما فکر کنید یک دختر ناهنجار و ولنگار سر یک چهارراه و یک میدان روسری خود را بردارد و سر چوب کند، یک حرکت کودکانه و بچگانه است، ظاهرش این است اما آن جریانی که او را مزدور خود کرده و این برنامه را برا او طراحی کرده است، لشگر جریان نرم دشمن است که هویت ستیز است و می خواهد هویت دینی را از جامعه بگیرد.

 

حادثه برج میلاد تهران، دهن کجی به مقام حضرت زهرا(س) بود

 

آیت الله علم الهدی گفت: حادثه دو شب گذشته، که در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، یک تصادف نبود، یک اتفاق نبود بلکه یک برنامه ریزی حساب شده از طرف عوامل دشمن بود، من نمی خواهم آقای شهردار تهران و شورای شهر را متهم کنم که این ها برنامه ریزی کردند، اما آن عواملی که این برنامه را اجرا کردند، این یک برنامه تصادفی نبود که از شهردار تهران دعوت کنند و  همچین جشنی را به نام حضرت زهرا(س) بگیرند و دقیقا اینگونه برنامه را اجرا کنند؛ این برنامه دهن کجی به مقام حضرت زهرا(س) بود، این اغراق و مبالغه نیست، جشن حضرت زهرا(س) را گرفتند و با رقص یک عده نوجوان و جوان این ها نشان دادند الگوی جامعه حضرت زهرا(س) نیست،  الگوی جامعه سوفیا لرن است، این ها هرزه های غرب را در حقیقت به عنوان رقیب در جشن حضرت زهرا(س) به جای ایشان معرفی کردند.

ایشان خاطر نشان کرد: در جشن حضرت زهرا(س) توهین به ایشان، دهن کجی به  حضرت زهرا(س)،  انقلاب، خانواده شهدا، مقام معظم رهبری، شهدا، بسیج و ایثارگران و به همه شما مرد و زن متدین بود؛ اینکه دادستان غیور تهران اعلام کرد این جریان قابل تعقیب است، قابل نقد نیست زیرا که اگر در کشوری جنگی بشود و در داخل آن کشور، یک جریانی با دشمن همدست شود تا پشت جبهه را بکوبد و نیروهای خودی را از بین ببرد به این جریان ستون پنجم می گویند، اگر در جریان جنگ نرم یک ستون پنجم تشکیل شد، این ستون پنجم از دیدگاه دستگاه قضایی خائن ترین، جریان های کشور است که باید با اشد مجازات تحت تعقیب قرار بگیرد.

 

مجریان جشن برج میلاد تهران، عناصر ستون پنجم دشمن در جنگ نرم هستند

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: آنهایی که این مراسم را برگزار کردند، ستون پنجم دشمن در جنگ نرم بودند، آنها خائن ترین جریان ها و عناصر در کشور هستند که با دشمن همکاری کردند تا چهره الگویی صدیقه اطهر(س) را برهم بزنند؛ من از شورای شهر تهران خواهش می کنم،  نمی خواهم بگویم شما مقصرید، اما امسال سال چهلم عمر این انقلاب است، این حادثه در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد که اعضای شورای پنجم در روز میلاد حضرت زهرا(س) یک برنامه ضد صدیقه اطهر(س) و دهن کجی به ایشان را اجرا کردند، این قضیه به نام شورای پنجم در تاریخ ثبت می شود، مگر اینکه با آن قبل از دستگاه قضایی برخورد کنید.

ایشان ادامه داد: باید شورای شهر تهران با این موضوع به صورت جدی برخورد کند و تمام افرادی که در این مراسم دست داشتند، را اخراج کنند و موقعیت های قدرت آن ها را از بالا تا پایین اسقاط کنند، بیانیه کفایت نمی کند، اگر محکوم نکنید شما به عنوان شریک جرم در کنار ستون پنجم آن هم در سال چهلم انقلاب شناخته و ثبت می شوید، ممکن است حرف من امام جمعه تمام شود، اما این تمام نمی شود و در تاریخ ثبت می شود.

ایشان تاکید کرد: شما مسلمان هستید، خود را مرید حضرت زهرا(س) می دانید، زنان شما در شورای شهر که شرکت می کنند،  با هر بینش فکری چادر می پوشند، نمی شود در مقابل این قضیه بگویید، آنها بچه بودند، این فیلم و عکس ها در مملکت پخش شده، و این دختران جوان و نوجوان که دقیقا  نقطه تحریک و هیجان سازی در غریزه  جنسی هستند، وقیح ترین حرکات را انجام دادند، شما عزیزان قبل از قوه قضایی اقدام کنید.

 

مردم به شما رای دادند که شهرشان را آباد کنید، نه بستر نفوذ فرهنگی دشمنان شوید

 

امام جمعه مشهد مقدس خاطر نشان کرد: مردم به شما رای دادند تا شهرشان را آباد کنید، مردم به شما رای ندادند که در حوزه قدرت شما عوامل نفوذی بیایند و با دشمن هم دست شده و به صدیقه اطهر(س) توهین کنند. یک زنی که شناخته شده هم نبود، یک جایی در چند سال پیش زمان حیات امام خمینی(ره) گفته به یک خبرنگار خارجی گفته بود که الگوی ما اوشین هست و حضرت زهرا(ره) نیست، امام(ره) حکم ارتداد او را صادر کردند، بعد عده ای در این جشن نشان دادند که می خواهند سوفیا لرن را به جای حضرت زهرا(س) الگوی زنان این جامعه قرار دهند.

 

آمریکا از نیروی بسیج ما می ترسد، لذا برای شکست ما کانون خانواده را هدف قرار داده است

 

ایشان تصریح کرد: برداران و خواهران بدانید که آمریکا از نیروی بسیج شما می ترسد، آمریکا از این که بعد سی سال بچه های شما راه می افتند، جوان نسل چهارم  شما راهیان نور می رود و آثار جبهه و مدافعین 40 سال پیش را می بیند، و تقدیر می کند و به ایثار و شهادت دل می دهد، می ترسد، دیروز ریس ستاد فرماندهی کل قوا رسما اعلام کرد؛ یکسال است که کنگره امریکا و رئیس جمهور آن به ارتش این کشور فشار می آورند تا برای ابراز وجود هم که شده دو نقطه از ایران را بزنید اما ارتش جرئت نمی کند، آنها از کارخانه بسیجی ساز در این ممکلت می ترسند، و خانواده ها را نشان گرفتند که راحتترین راه برای نابودی خانواده ترویج بی حجابی است؛ لذا با جنگ بی حجابی به سراغ شما آمدند.

 

نظرات (۱)

 • محمد09159335165
 • سلام لطفا نوار صوتی بیانات حضرت آیت الله علم الهدی را همراه متن بگذارید تا بتوانیم گوش کنیم چون این کار چند مزیت دارد
  1- شنیدن اصل صدا مثل این است که محضر ایشان و پای منبر باشیم ومطالب بهتر به ذهن سپرده می شود
  2- خیلی ها کارمند هستند یا بازاری می توانند به هِد فن درحین کار جلسات تفسیر یا سخنرانیهای انقلابی ایشان را گوش کنند
  3- اغلب دوست دارند برای درک بهتر مطلب (برای بیان فرمایشات ایشان در جلسات صله ارحام یا افزایش سطح سواد قرآنی و دینی و سیاسی) مطالب را هم گوش کنند و هم یادداشت برداری کنند.
  4-نگران شیطنت ها و سوء استفاده آدمهای جاهل و احیانا سیلی خورده انقلاب از نوارهای صوتی حضرت آیت الله علم الهدی حفظه الله نباشید
  با این کارهای آنها خودشان اولا در قضاوتها مردود الهی می شوند ثانیا با زبان بی زبانی متدینین را برای گوش کردن بیشتر فرمایشات آقا حساس تر و جدی تر می کنند.
  5- عاجزانه می خواهم این مورد را انجام دهید چون من خودم افتخار انتقال فرمایشات تفسیری ایشان در جلسه هفتگی قرآن و جلسه صالحین بسیج دارم و خیلی نیاز به فرمایشات ایشان دارم . لطفا جواب را به شماره همراهم پیامک فرمایید. از زحمات شما تشکر می کنم.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی