۱۳۹۸ يكشنبه ۲۸ مهر

مصاحبه با تسنیم و خراسان

دوشنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۲، ۰۱:۴۵ ب.ظ

 اقدام روزنامه آسمان حرکت خزنده در راستای تهاجم فرهنگی است

این‌ها می‌خواهند حرکت‌هایی انجام دهند تا قبح بعضی مسائل را از بین برده مرزشکنی کنند؛ یک‌سری حرف‌ها و مسائل را مطرح و خیال می‌کنند در یک فضای لائیک می‌توانند برای خود موقعیتی دست و پا کنند.

مصاحبه با روزنامه خراسان و خبرگزاری تسنیم

آیت الله علم‌الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم و خراسان در مشهد با اشاره به مطلب درج‌شده مبنی بر غیرانسانی بودن لایحه «قصاص» در روزنامه آسمان، اظهار کردند: اقدام روزنامه آسمان یک حرکت خزنده بوده که از مقوله تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی است، منتهی این‌ها می‌خواهند حرکت‌هایی انجام دهند تا قبح بعضی مسائل را از بین برده مرزشکنی کنند؛ یک‌سری حرف‌ها و مسائل را مطرح و خیال می‌کنند در یک فضای لائیک می‌توانند برای خود موقعیتی دست و پا کنند.


 

ایشان تصریح کردند: پندار غلطی که متأسفانه برخی متولیان فرهنگی ما آن را دارند این است که این کشور بی‌دین بوده و قشر بی‌دین در این کشور قشری عظیم است، در صورتی که کشور ما دینی و فرهنگ مردم ما اسلام است.

ایشان بیان کردند: اینها فکر می‌کنند اگر با این حرکت‌های مرزشکن بیایند و مطلب ضدارزش و ضددین منتشر کنند قشر لائیک را به‌عنوان مخاطب و خواننده تشکیلات رسانه‌ای خود جذب می‌کنند، در حالی که این‌طور نیست بلکه در مقابل، بسیاری از افراد متدین نیز از آنها نفرت پیدا کرده آنان را دشمن خدا می‌دانند.

آیت‌الله علم‌الهدی تأکید کردند: حرکت روزنامه آسمان یا شناخته شده و با آگاهی بوده که به‌عنوان مزدور اجنبی آمده مرزشکنی فرهنگی کند و حرفی را منتشر کند از یک جریانی که امام آنها را محکوم به حکم ارتداد کردند و فرمودند جبهه ملی مرتدند در مقابل اینکه حکم اسلامی را غیرانسانی خواندند، یا ناآگاه و نادان است که بخواهد میان یک قشر بی‌دین جا باز کند.

ایشان در پاسخ سوال دوم خبرنگاران مبنی بر وضعیت بازار شب عید بیان کردند: در نوروز امسال به‌همت تشکیلات اماکن و گردشگری باید از بسیاری از گرانی‌ها جلوگیری شود، اخیراً بنیادی به وجود آمده با عده‌ای از افراد خیّر که ما هم آنجا خدمت آقایان هستیم که عمدتاً با مشارکت شهرداری مشهد در منطقه ثامن امکاناتی ایجاد می‌شود که زیر نظر استاندار و امام جمعه هر استان سکونت‌گاه ارزان‌قیمت برای زائران محروم هر استان ساخته می‌شود.

 ایشان خاطرنشان کردند: تاکنون این تشکیلات برای استان خوزستان شکل گرفته که اگر این بنیاد زائر توسعه یابد کار خوبی است که البته به نوروز امسال نمی‌رسد، امسال در افرادی که مسئول پذیرایی زائر هستند باید دو جریان فعال باشد، ما نمی‌گوئیم مسکن ارزان‌قیمت تهیه شود ولی با این وجود از بسیاری از گرانی‌ها جلوگیری شود، یکی تشکیلات اماکن و یکی گردشگری که می‌توانند از گرانی جلوگیری کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی با تأکید بر این مطلب که افراد متمکن در شب عید امسال باید به‌صورت محترمانه به افراد محروم و مستضعف کمک کنند،بیان داشتند: با وجود مشکلات اقتصادی که وجود دارد خوشبختانه فضای زندگی اقتصادی مردم یک فضای نامطلوب نیست یعنی آن‌طور نارسائی‌های اقتصادی خود را در شهر و جامعه نشان نمی‌دهد اما آنچه در شب عید مشکل بوده وضعیت قشر محروم است.

 ایشان اظهار کردند: لذت‌ها و خریدهای شب عید، مشکلاتی برای یک عده از افراد محروم ایجاد می‌کند که افراد متمکن باید به این قشر رسیدگی کنند، البته رسیدگی به‌شکل محترمانه باشد و با سبک محترمانه‌ای به فقرا و محرومان باشد تا از لذت شب عید فقرا نیز برخوردار شوند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی