آیت الله علم الهدی:

جوانان باید وارد حوزه‌های اجرایی کشور شوند

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با جمعیت جوانان انقلابی مشهد با بیان این‌که این تشکل، تشکل بسیار مفیدی است، اظهار کرد: این تشکل مفید است به شرطی در کار خودش پیش برود و پیشرفت کند.

ایشان ادامه داد: جامعه شناسی لیبرالی، یک جریان فکری محور می‌شود و بقیه نیز باید دنباله‌روی این جریان باشند که در قبل از انقلاب شاهد این اتفاق بودیم اما در اسلام اینگونه نیست، در اسلام مصداق دعوت به صفات اعظم برای «انسجام» است که پیغمبر اکرم می‌فرماید «همه شما مسؤول هستید» از این رو، هم‌افزایی، معیار تشکل است. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این‌که فلسفه تشکل، انسجام است و چقدر خوب است که بعد از دوران دانشجویی نیز بتوانید این تشکل را حفظ کنید، یادآور شد: تلاش کنید این تشکل پراکنده نشود. 

ایشان با تأکید بر این‌که باید «انقلابی بودن» و «تبعیت از مقام معظم رهبری» را در تشکل خود حفظ کنید، خاطرنشان کرد: انقلاب باید برای ما روشن شود و ما باید انقلاب را در ذهن خود واضح و روشن داشته باشیم، کار ما این است که این نوع تفکر را در ذهن مردم ایجاد کنیم، باید بتوانیم بطلان و شبهات را از اصلیت اسلام جدا کنیم و به مردم مسیر درست را نشان دهیم تا زمینه ظهور امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) در تمام دنیا فراهم شود.

 آیت‌الله علم‌الهدی با بیان این‌که تبعیت با اطاعت تفاوت دارد، گفت: تبعیت یعنی این‌که آن چیزی که ایشان می‌خواهد، من هم بخواهم، اگر در تشکلتان این اصل را داشته باشید، می‌توانید با قدرت بیشتری فرهنگ‌سازی درست انجام دهید. 

ایشان تصریح کرد: جوان باید بدنه میانی انقلاب را بر عهده بگیرد، جوان باید در حوزه اجرایی کشور باشد تا تشکل‌های قوی‌تر شکل بگیرد و تشکل‌ها به اهداف اجرایی خودشان نیز برسند، شما عزیزان باید از مدیران مطالبه کنید تا معیشت مردم و شرایط جامعه از سختی بیرون بیاید، اگر جوانان در حوزه اجرایی وارد شوند، کارها به درستی پیش می‌روند. 

امام جمعه مشهد با بیان این‌که هر مقدار مسئولیت‌هایتان کوچک‌تر باشد، می‌توانید کارها را دقیق‌تر و درست‌تر انجام بدهید، اضافه کرد: حواسمان باشد که سهم امام عصر از کارهای روزانه ما چیست، ان‌شاءالله سهم امام عصر از تشکل شما جوانان سهم بسیار بالایی باشد و ایشان برای شما عزیزان دعا کنند.

1399/11/30
10:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد