آیت الله علم الهدی:

عملکرد نیروی انظامی سبب شد اراذل و اوباش توان قدرت‌نمایی برای مردم نداشته باشند

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، ضمن تشکر از زحمات خالصانه وی و مجموعه تحت مدیریت او، اظهار کرد: از زمانی که بیماری کرونا شروع شد نیروی انتظامی در خراسان رضوی درصدد تأمین آرامش و امنیت مردم بود. 

ایشان ادامه داد: با عملکرد مناسب نیروی انتظامی، بزه‌کاری‌ها بسیار کمتر شده است، خوشبختانه با مدیریت شما و سردار نظری، اثر مثبتی در استان خراسان رضوی احساس می‌شود و بسیاری از ارازل و اوباش دیگر توان قدرت‌نمایی برای مردم عزیزمان را ندارند. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بر لزوم حفظ اقتدار نیروی انتظامی در مقابل برهم زنندگان آرامش جامعه تأکید کرد و گفت: حفظ هیبت این نیرو به‌خصوص در خراسان رضوی و شهر امام رضا (علیه‌السلام) بسیار مهم است که به لطف خدا نیروی انتظامی در این امر عملکرد قابل قبولی داشته است. 

ایشان با تأکید بر لزوم اجرای شیوه‌های  صحیح امر به معروف و نهی از منکر از سوی نیروی انتظامی، بیان کرد: از شما درخواست دارم که توجه ویژه‌ای به طلایه‌داران داشته باشید و به گونه‌ای عمل کنید تا همه مردم در این وظیفه الهی احساس مسؤولیت کنند، خداوند شما را حفظ کند که ایجاد کننده آرامش مردم و برقرار کننده امنیت هستید. 

آیت‌الله علم‌الهدی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده نیروی انتظامی اضافه کرد: دعا می‌کنم ان‌شاءالله به لطف امام رضا (علیه‌السلام) سلامت باشید و بتوانید سربازی مهدی فاطمه (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) را انجام دهید.  در ابتدای این دیدار، سردار اشتری به بیان گزارش از اقدامات این نیرو در برقراری نظم و امنیت در کشور و استان پرداخت.

1399/12/10
17:59

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد