آیت الله علم الهدی:

مشهد باید به قطب گردشگری زیارت تبدیل شود

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور، ضمن قدردانی از خدمات خالصانه این مجموعه، اظهار کرد: هر ساله زائران زیادی با قومیت‌ها و ملیت‌‌های گوناگون برای زیارت بارگاه مقدس امام رضا (علیه‌السلام) به مشهد سفر می‌کنند.

ایشان با تأکید بر لزوم ایجاد ظرفیت‌های لازم برای پذیرایی از زائران علی بن موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، ادامه داد: باید تلاش کنیم در شهر امام رضا (علیه‌السلام) موزه‌هایی طراحی کنیم تا برای زائران خارجی امام رضا (علیه‌السلام)، قطب گردشگری زیارتی ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به اثرگذاری موزه‌های دفاع مقدس نیز اشاره و اضافه کرد: حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و بیان این آثار برای آیندگان بسیار حائز اهمیت است زیرا به این واسطه می‌توانیم نسل جوان را به حوادث جنگ آگاه کنیم و آنان را به رشد انقلاب اسلامی امیدوار کنیم.

در ابتدای این دیدار، جناب آقای کارگر گزارشی از وضعیت احداث موزه‌های دفاع مقدس در کشور ارائه کرد و گفت: به لطف خدا و مدد شهدا، حفظ آثار دفاع مقدس به خوبی صورت گرفته و هشت موزه جدید دفاع مقدس در سراسر کشور افتتاح شده است.
 

1399/12/11
15:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد