آیت الله علم الهدی:

محتوای ضد دین تلگرام و شبکه‌های اجتماعی به حد بحران رسیده است

title

به گزارش Alamolhoda.com ، آقای دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات دقایقی پیش با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد با آیت‌الله علم‌الهدی دیدار کرد.

در این دیدار که آقای دکتر واعظی به همراه تنی چند از معاونین شان حضور داشتند آیت الله علم الهدی بعد از شنیدن سخنان آنها با بیان این‌که مردم شما را نه به‌عنوان وزیر در پست وزارت، بلکه به‌عنوان یک فرد متدین می‌شناسند، اظهار کرد: برحسب سوابق درخشان حضرت‌عالی و سوابق فکری که شما در بین افراد متدین دارید، متدینین توقعشان از شما بالا می‌رود.

ایشان بابیان این‌که در حوزه ارتباطات، شرکت‌های بزرگ به دنبال منافع خود هستند، عنوان کرد: پشت این شرکت‌ها نیز کسانی هستند که اگر در این حوزه به نتیجه نرسند، سرمایه خود را خارج می‌کنند، یعنی از تسهیلات وزارت ارتباطات وام می‌گیرند و می‌برند جای دیگر هزینه می‌کنند.
اشتغال نخبگان عرصه ارتباطات بسیار ارزشمند است
آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: امروز از رشته‌های تحصیلی مختلف وارد این حوزه می‌شوند، مشکل ما، بیکار شدن نیروهای نخبه در این حوزه است زیرا وقتی بیکار شدند ضربه بزرگی بر پیکر آنان وارد می‌شود.
ایشان با تأکید بر اهمیت به‌کارگیری نخبگان در حوزه‌های مختلف به‌خصوص حوزه ارتباطات، خاطرنشان کرد: اگر این قشر بااستعداد را به اشتغال برسانید، بسیار ارزشمند است.
فعالیت‌های ضد دین تلگرام و شبکه‌های اجتماعی به حد بحران رسیده است
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی به وضعیت شبکه‌های اجتماعی در کشور اشاره و بیان کرد: قصه تلگرام و شبکه‌هایی که از خارج کشور در داخل فعالیت می‌کنند، موضوعی است که جزء وظایف شورای عالی فضای مجازی است اما کلید کار در دست شماست؛ با این‌که مسؤولیت قانونی با شما نیست اما این توقع از شما وجود دارد.
ایشان تصریح کرد: وضعیت این شبکه که در داخل فعالیت می‌کنند، به نقطه بحرانی رسیده به‌گونه‌ای که برای افراد متدین قابل‌تحمل نیست؛ کسانی که کوچک‌ترین علاقه‌ای به دین و سیدالشهدا دارند، در برابر تهاجماتی که به دین و مباحث اعتقادی صورت می‌گیرد، آزرده شده‌اند.
چه شورای عالی فضای مجازی پای‌کار بیاید و چه نیاید، شبکه‌های اجتماعی را سامان دهید
آیت‌الله علم‌الهدی بابیان این‌که در شبکه‌های اجتماعی، بی‌باکانه مبانی اعتقادی و دینی را مورد هجوم قرار می‌دهند، افزود: به‌عنوان یک اقدام مسؤولانه به نحوی مسئله شبکه‌های خارجی را حل کنید، چه شورای عالی فضای مجازی پای‌کار بیاید و چه نیاید، شما این کار را انجام دهید.
ایشان یادآور شد: توقعی که از شما وجود دارد نه به‌عنوان یک وزیر ارتباطات بلکه از شخص شما به‌عنوان یک فرد از تبار متدینین این توقع وجود دارد
 

1399/04/24
17:05

افزودن دیدگاه جدید


امامemam
آخرین اخبار


تصاویر

هوانیروز، مایه افتخار نظام و سربلندی ملت است/ اقتدار ارتش، زمینه‌ساز آرامش مردم

خانواده معظم شهدا در اجر همسران شهید خود شریک هستند/جهاد مقبول شهدای حادثه حرم رضوی به برکت صبر خانواده‎های آنان است

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم یادواره شهدای روحانی در مدرسه علمیه عالی نواب

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.