آیت الله علم الهدی:

برخی جریانات از حاشیه شهر، بهره‌برداری سیاسی می‌کنند/ همه مردم باید از امکانات یکسان برخوردار باشند

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم الهدی صبح امروز در مراسم افتتاح پل و بلوار الزهرا که به صورت وبینار برگزار شد، با بیان این‌که فرمان راه‌اندازی ستاد ساماندهی حاشیه شهر توسط رهبر انقلاب صادر شد، اظهار کرد: در تابستان سال ۹۴ وقتی مقام معظم رهبری به مشهد مقدس سفر کردند، آقایان مراجع تقلید حضور داشتند و بر حسب مراجعاتی که از سوی حاشیه شهر برای برهم زدن امنیت و اعتقادات شهر امام رضا (علیه‌السلام) وجود داشت، حضرت آقا دستور به تشکیل این ستاد دادند و ستاد ساماندهی حاشیه شهر ایجاد شد.

ایشان ادامه داد: حاشیه شهر در این روزها قابل مقایسه با ابتدای تشکیل این ستاد نیست، بحمدالله شهرداری، کمیته امداد و سپاه پاسداران کارهای بسیار زیاد و مفیدی انجام دادند که در ابتدای آن، محرومیت‌زدایی بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این خصوص دو نکته فرمودند که میزان تاثیر فعالیت‌های فرهنگی در حاشیه شهر چه مقدار بوده است و این که دیگر مسئله‌ای به نام حاشیه شهر نداشته باشیم.

ایشان افزود: حاشیه شهر باید به شهر متصل شود و همه مردم از امکانات شهر بهره‌مند بشوند، این ستاد تا زمانی پابرجاست که این هدف محقق شود.

آیت‌الله علم‌الهدی متذکر شد: آن چیزی که باعث نگرانی ما شده، این است که افرادی از جاهای مختلف کشور به اینجا می‌آیند و شروع به بهره‌برداری می‌کنند و مطلب دوم، سوء استفاده سیاسی از حاشیه شهر است که حاشیه شهر را به‌عنوان نقطه ضعف نظام معرفی کنند و بتوانند از این ضعف، کاسبی سیاسی بکنند در حالی که هیچ پیشرفتی از آن را بیان نمی‌کنند.

ایشان با بیان این‌که هنوز مشکلاتی وجود دارد اما اینکه این ضعف، پایگاه سوءاستفاده‌ سیاسی بشود درست نیست، گفت: ان‌شاءالله با همراهی و همیاری نیروی‌های امنیتی و قوه‌قضائیه، این مشکل نیز برطرف شود تا دیگر کاسبی سیاسی برای برخی جریان‌ها صورت نگیرد.

امام جمعه مشهد افزود: ان‌شاءالله با همت شما عزیزان بتوانیم امسال حاشیه شهر را حذف کنیم و همه مردم در شهر از امکانات یکسانی بهره‌مند شوند.
 

1400/01/15
14:58

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

حضور آیت‌الله علم‌الهدی در کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد

اقامه اولین نماز جمعه مشهد مقدس در سال 1400 از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم تشییع پیکر خلبان شهید، «بیرجند بیگ محمدی»

پاسخ به شایعات
اطلاعات تماس

آدرس:

ایـــــران ، مشهـــــد ، خیابان امـــام رضــــا (علیه السلام)،

کــــوچــــه ۲۳، دفـــتـــر آیــت الله عـلـــم الـهـــــدی


تــلفــن:  985138598612+  985138598611+
فـکــس: 985138544080+    

رایانامه ی شخصی آیت الله علم الهدی :
alamolhoda@hotmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.