آیت‌الله علم‌الهدی:

جنایت آمریکا و اسرائیل در «بچه‌کشی» است/ فلسطینیان، امنیت را از رژیم صهیونیستی گرفتند

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی صبح امروز در خطبه دوم نماز عید سعید فطر، 23 اردیبهشت ماه در حرم امام رضا (علیه‌السلام)، با بیان این‌که خداوند در این ایام سرور و شادی عید، به جامعه مسلمانان عیدی بسیار باارزشی عنایت کرده است، اظهار کرد: این عیدی، پیروزی محور اقتدار جهان اسلام یعنی حلقه مقاومت بر صهیونیست‌های نابکار شیطان بود. 

ایشان ادامه داد: این عظمتی که دلیر مردان فلسطین و غزه در این روزها از خودشان نشان دادند که خانه فساد و غده سرطانی منطقه، اسرائیل ناپاک را موشک باران کردند و امنیت را از آنان گرفتند، فوق‌العاده عنایت خاص پروردگار و توجهات غیبیه وجود اقدس بقیةالله بود.  فلسطینیان، امنیت را از رژیم صهیونیستی گرفتند  نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر این‌که مهم‌ترین اتفاق در حرکت مجاهدان فلسطینی، گرفتن امنیت از صهیونیست‌ها بود، خاطرنشان کرد: بعضی‌ها می‌گویند آنان هرچه خرابی ایجاد کرده باشند، صهیونیست‌ها چند برابر بیشتر خانه‌ها و بلاد مسلمین را در فلسطین از بین می‌برند و ویران می‌کنند، آنی که در این حرکت مهم بود، خرابی موشک‌ها نبود، آن‌چه مهم بود، این بود که امنیت را از این رژیم گرفتند. 

ایشان افزود: این‌که یک عده یهودی به‌عنوان ارض موعود و سرزمین امن، امان و رفاه به این نقطه آمده بودند، فهمیدند اینجا ارز موعود آنان نیست و سرزمین امن و امان آنان نیست، کسانی که از اطراف دنیا در این رژیم سرمایه‌گذاری کلانی کرده بودند، سرمایه‌های خودشان را بر باد رفته حس می‌کنند.  مهاجرت معکوس از سرزمین‌های اشغالی  آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: امروز مهاجرت معکوسی که از اسرائیل شروع شده و یهودیان دارند برمی‌گردند به سرزمین‌های قبلی خودشان یا سرمایه‌گذارانی که سرمایه‌گذاری کرده بودند، سرمایه‌های خودشان را دارند بیرون می‌کشند، این نظام ]رژیم صهیونیستی[ را مفلوک می‌کنند و به خاک می‌نشانند که قبل از 25 سالی که مقام معظم رهبری فرمودند، اسرائیل از هم می‌پاشد. 

ایشان با یادآوری این‌که مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اثر چند صد موشکی که دلیرمردان فلسطین به سرزمین نجس و ناپاک اسرائیل شلیک کردند، گرفتن ناامنی از آنان بود، تصریح کرد: البته عزیزان ما نیز در مقابل هجمه‌ها و حملات آنان مقاومت می‌کنند چون این عناصر ناپاک، قدرت برخورد نظامی با فلسطین ندارند، بچه‌ها، زنان و افراد خردسال را میان کوچه و خیابان مورد حمله قرار می‌دهند و این برای ما از نظر رقت و عواطف مسلمانی فوق‌العاده ناراحت کننده است، صهیونیست‌ها به بچه‌های خردسالی که در کوچه‌ها و خیابان‌های غزه بازی می‌کنند، حمله می‌کنند و آنان را می‌کشند، این بزرگ‌ترین جنایت است. 

جنایت آمریکا و اسرائیل در «بچه‌کشی» است 


امام جمعه مشهد مقدس با تأکید بر این‌که جنایت آمریکا واسرائیل در «بچه‌کشی» است، گفت: آنجایی که سلاح‌های مرگبار این جریان استکباری چه به وسیله خودش، چه به وسیله عوامل مزدورش و چه صهیونیست‌هایی که ولد نامشروع آمریکا هستند، بچه‌ها را هدف قرار می‌دهند، عواملی که به‌عنوان مزدور پیاده نظام آمریکایی در جنگ نیابتی آمریکا با مسلمانان شرکت کردند، این ناپاک‌های داعش در افغانستان کنار مدرسه، دختربچه‌های بیگناه را به خاک و خون کشیدند.

  ایشان با بیان این‌که امروز در کنار فلسطینیان مظلوم، مظلوم‌ترین مسلمانان که در چنگ آمریکایی ناپاک مستکبر قرار گرفتند، مردم افغانستان هستند، تصریح کرد: از روزی که آمریکایی‌ها وارد افغانسان شدند، دولتی تحت حاکمیت خودشان سرکار آوردند که فقط آنان باید تصمیم  بگیرند و این دولت اجرا کند، یک عده عناصر ناپاک پیاده نظام جنگ نیابتی به‌عنوان عناصر تکفیری در افغانستان راه انداختند که این‌ها نیز مردم را قتل عام کنند و به خاک و خون بکشند؛ آن‌که در این بین مظلوم قرار گرفته، مردم هستند، سرنوشتان به دست آمریکایی‌ها رقم بخورد با دولت دست نشانده آمریکایی یا این که با این عوامل مزدور آمریکایی به خاک و خون کشیده بشوند. 

شرکت نکردن در انتخابات به نفع کیست؟ 

آیت‌الله علم‌الهدی بر لزوم مشارکت همه مردم برای تعیین سرنوشت خود و کشور تأکید کرد و گفت: برادران و خواهران، اگر بنا شد اختیارتان دست خودتان نباشد و دیگران بخواهند برای شما تصمیم بگیرند، نتیجه همین می‌شود؛ این‌که آقایی عربده بکشد «من در انتخابات شرکت نمی‌کنم»، یعنی به نفع خودش است؟ به نفع مردم است؟ شرکت نکردن در انتخابات یعنی خودت در سرنوشت خودت تصمیم‌گیر نیستی.

ایشان ادامه داد: به برکت شهدا، روی کره زمین کشوری هستیم که مردمش برای خودش تصمیم می‌گیرند، حتی مردم آمریکا هم اینطور نیستند، آن لابی صهیونیستی برای آمریکا تصمیم  می‌گیرد، این نعمت خداداد است و برکت خون شهدایی است که برای ما استقلال و آزادی به بار آورده، اگر بنا شد یکی بگوید من در انتخابات شرکت نمی‌کنم، مثل این است که نعمتی را زیر پا لگدمال کرده است، تو در سرنوشت خودت شرکت نمی‌کنی، می خواهی دیگران برای تو تصمیم بگیرند و سرنوشت تو را تعیین کنند؟ 

تلاش رسانه‌‌های غربی برای ناامید کردن مردم 


عضو مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: تمام رسانه‌های غربی، آمریکایی و مزدور استکبار درصدد این هستند که مردم را ناامید کنند، بگویند مشکلات حل نمی‌شود و در انتخابات شرکت نکنید، اگر شرکیت نکنید، مشکلات حل می‌شود؟ این که بدتر خواهد شد؛ آنان می‌خواهند مردم در سرنوشت خودشان دخالت نکنند که سرنوشت مردم به دست این نابکاران استکباری غربی یا مزدوران آنان رقم بخورد و آنان بر سرنوشت این مردم مسلط بشوند. 

ایشان افزود: از معجزات امام بزرگوار ما این بود که در سازندگی خودش، حتی نسل‌های بعد از خودش را نیز ساخت، فضایی را به وجود آورد که نسل سوم و چهارم انقلاب با همان غیرت و با همان رادمردی نسل اول انقلاب در دنیا ظاهر شدند و در مسیر تعیین سرنوشت خودشان اقدام می‌کنند. 

آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: خداوند متعال بر ما و شما برادران و خواهران مؤمن و متدین که در حقیقت پرورش یافته یک امام قهرمان‌ساز هستید، منت بگذارد و توفییق عنایت کند که این فریضه اجتماعی یعنی شرکت در انتخابات را نیز به عنوان یک واجب شرعی و دینی در عین اخلاص بندگی خدا به‌طور کامل، با بصیرت و با شناخت اقدام کنیم.

1400/02/23
13:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد