آیت الله علم الهدی:

توزیع انرژی را به گونه ای مدیریت کنید که مردم دچار نارضایتی نشوند/نگاه ویژه ای به بخش صنعت و کشاورزی داشته باشید

title  به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی دردیدار با ستاد مدیریت مصرف آب و برق استان خراسان رضوی ضمن بیان اهمیت مدیریت صحیح انرژی در کشور و اشاره به اینکه مشهد مقدس از گذشته تا به امروز دارای وفور نعمت همچون نعمت برق و گاز بوده است عنوان کرد :این دو خصوصیت به برکت امام رضا علیه السلام برقراربوده و هست.


عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سختی و خسارات مردم در این چند روزه که به واسطه ی قطع برق بوده است اظهار داشت : بسیاری از مردم و تولید کنندگان به خاطر قطعی های ایجاد شده دچار مشکل شدند. اگر به خاطر عارضه ای که پیش آمده نیاز است تا برای مدت موقتی قطعی داشته باشیم باید به مردم اطلاع دهید تا فردی در هنگام انجام کارش دچار مشکل نشوند و خسارت نبیند. برای این قطعی ها برنامه ریزی کنید و به طوردقیق به مردم اطلاع دهید.

وی در ادامه افزود : باید جهادی پای کار کشور و مردم باشیم . شما متخصصان جوان این توانمندی را دارید که با ابتکار و پیشرفت بسیاری از مشکلات را برطرف کنید.

امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به در نظر گرفتن شرایط زندگی مردم و اولویت برای بخش های صنعتی و کشاورزی که در برخی مناطق شرایط حساس تری دارد خاطرنشان کرد : در مناطق گرمسیری و همینطور مناطق صنعتی نمی شود روزانه قطعی برق حتی برای مدتی داشته باشیم . لذا با توجه به میزان سختی شرایط مردم این مسئله را مدیریت کنید تا نارضایتیایجاد نشود .
درخواستی که از شما عزیزان دارم این است که مدیریت ها با هم همسو شوند و اطلاعات را به درستی به مردم ابلاغ کنند و می توانیم برای این اطلاع رسانی هم از رسانه ملی استفاده کنیم تا مردم از قبل اطلاع داشته باشند.

ایشان در پایان ضمن بیان اینکه ما در بخشی از نقاط کشور در مسئله کشاورزی دچار مشکل هستیم و نیاز است که برای رفعش تلاش کنیم اظهار داشت : لازم است که همه ی شما بزرگواران با تخصص های لازم تلاش کنید تا مردم را به سمت مصرف درست و ابتکارات جدید پیش ببرید تا مردم هم سبک جدید مصرف را یاد بگیرن هم دچار مشکلات و خسارات نشوند.

1400/03/03
18:00

افزودن دیدگاه جدید


آیتemam

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد