آیت الله علم الهدی:

نمایندگان مجلس باید مطالبه‌گر باشند

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی، با بیان این‌که تلاش کنید تا مشکلات استان حل شود، اظهار کرد: یکی از راهکارهای حل شدن مشکلات استان، همراه شدن با دولت آینده است.

ایشان با بیان این‌که دولت آینده به کمک نمایندگان مجلس نیازمند است، ادامه داد: راه ورود تمام اجرائیات دولت، مجلس است، متأسفانه دولت در حال حاضر بودجه‌ای ندارد و بسیاری از حق و حقوقات کارمندانش به تأخیر افتاده، دولت آینده باید پاسخ‌گوی این نیازها باشد که نیازمند کار جهادی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: استان خراسان رضوی ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد که می‌توانند با همراهی هر چه بیشتر با دولت، او را در رفع مشکلات مردم کمک کنند، شما عزیزان باید مراقب عوامل نفوذی دشمن باشید و نگذارید بینتان تفرقه ایجاد شود.

ایشان، «فساد شناسی» و «مفسد شناسی» را نقاط برجسته رئیس جمهور منتخب بیان کرد و گفت: ایشان با آگاهی، اعضای دولت را شناسایی می‌کنند و شما عزیزان در مجلس شورای اسلامی نگذارید که تهمت‌زنی‌ها و شایعاتی در این خصوص ایجاد شود، دولت آینده کار سختی در پیش دارد که نیازمند هم تباری دولت و مجلس است.

آیت‌الله علم‌الهدی با تأکید بر این‌که نمایندگان مجلس باید مطالبه‌گر باشند، خاطرنشان کرد: شما عزیزان باید مطالبه را در دستور کار خود قرار دهید و از دولت آینده برای انتخاب کابینه و انجام کارهایش مطالبه کنید و پای مطالبه‌تان بایستید.

ایشان به ظرفیت‌های مشهد و استان در حوزه زیارت و ناکافی بودن زیرساخت‌های رفاهی و بهداشتی برای زائران اشاره کرد و گفت: امام رضا (علیه‌السلام) برای تمام دنیا است و همه به زیارت ایشان می‌آیند، باید در زمینه فرهنگ زائر کار کنیم تا شاهد مشکلات کمتری باشیم.

امام جمعه مشهد مقدس، پیگیری و مطالبه جدی نمایندگان مجلس را، راه حل مشکلات استان دانست و بیان کرد: اگر در استان بستر مطالبه خوبی وجود داشته باشد، مشکلات شهرها حل می‌شود.

ایشان اضافه کرد: در این ایام کرونا نیازمند غربالگری بیشتری در حاشیه شهر هستیم و باید همه نیروها بسیج شوند تا مشکلات بیشتری برای مردم ایجاد نشود؛ شما عزیزان برای رفع مشکلات استان همفکری کنید تا مردم در آرامش بیشتری باشند.
 

1400/04/26
18:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

بازدید آیت الله علم‌الهدی از مرکز درمان سرپایی کرونا قرارگاه شهید سلیمانی، جنب حسینیه امام خمینی(ره)

اجرای طرح‌های حمایتی دینی و اجتماعی، قابل تقدیر است

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.