آیت الله علم الهدی:

واکسیناسیون، پدافند مقابله با ویروس کرونا است

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیوناسیون کرونا در مشهد، اظهار کرد: تشکر می‌کنم از زحماتی که شما عزیزان در واکسیناسیون برای مردم می‌کشید.

ایشان ادامه داد: اگر مردم ما تعلل بکنن و واکسن نزنند، به مشکل افزایش سرایت می‌خوریم، این واکسیناسیون تنها پدافندی است که با هم‌مرزی با دیگر کشورها می‌توانیم داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: امیدواریم مردم استقبال کنند و مسؤولان هم در مرکز، متوجه این استان مرزی باشند و اگر بنا شد در اینجا مسئله واکسیناسیون قوی انجام نگیرد، این بیماری خطر واگیر و شیوعش بیشتر خواهد شد.

ایشان، پدافند در مقابل ویروس کرونا را واکسیناسیون دانست و گفت: هم مسئولان واکسن را به موقع به دست این استان برسانند و هم مسئولان در این جا به موقع عمل کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: واکسن برکت از مفاخر بزرگ کشور ما و جوانان بزرگ و عزیز ماست که در کشور را در این مورد از بسیاری از کشورها بی‌نیاز کردند و ما دیگر از این جهت دچار مشکل نیستی؛ ان‌شاءالله مسؤولان ما جهادی کار کنند و این مسئله واکسیناسیون را با قدرت انجام بدهند.

ایشان بیان کرد: جهادگران سلامت ما همانند آنانی هستند که در جبهه‌ها جان‌نثاری کردند، ما هم قدردان زحمات این عزیزان هستیم.
 

1400/04/27
13:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

بازدید آیت الله علم‌الهدی از مرکز درمان سرپایی کرونا قرارگاه شهید سلیمانی، جنب حسینیه امام خمینی(ره)

اجرای طرح‌های حمایتی دینی و اجتماعی، قابل تقدیر است

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.