آیت الله علم الهدی:

واکسیناسیون، پدافند مقابله با ویروس کرونا است

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیوناسیون کرونا در مشهد، اظهار کرد: تشکر می‌کنم از زحماتی که شما عزیزان در واکسیناسیون برای مردم می‌کشید.

ایشان ادامه داد: اگر مردم ما تعلل بکنن و واکسن نزنند، به مشکل افزایش سرایت می‌خوریم، این واکسیناسیون تنها پدافندی است که با هم‌مرزی با دیگر کشورها می‌توانیم داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: امیدواریم مردم استقبال کنند و مسؤولان هم در مرکز، متوجه این استان مرزی باشند و اگر بنا شد در اینجا مسئله واکسیناسیون قوی انجام نگیرد، این بیماری خطر واگیر و شیوعش بیشتر خواهد شد.

ایشان، پدافند در مقابل ویروس کرونا را واکسیناسیون دانست و گفت: هم مسئولان واکسن را به موقع به دست این استان برسانند و هم مسئولان در این جا به موقع عمل کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: واکسن برکت از مفاخر بزرگ کشور ما و جوانان بزرگ و عزیز ماست که در کشور را در این مورد از بسیاری از کشورها بی‌نیاز کردند و ما دیگر از این جهت دچار مشکل نیستی؛ ان‌شاءالله مسؤولان ما جهادی کار کنند و این مسئله واکسیناسیون را با قدرت انجام بدهند.

ایشان بیان کرد: جهادگران سلامت ما همانند آنانی هستند که در جبهه‌ها جان‌نثاری کردند، ما هم قدردان زحمات این عزیزان هستیم.
 

1400/04/27
13:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

حضور آیت‌الله علم‌الهدی در کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد

اقامه اولین نماز جمعه مشهد مقدس در سال 1400 از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.