آیت الله علم الهدی:

شعائر محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود/ مراقب عملیات روانی دشمن باشید

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله ‌الهدی امروز در دیدار با اعضای ستاد برگزاری مراسم عزاداری محرم، با بیان این‌که مسئله اثرگذاری کربلا و عاشورا هم در مسائل تثبیت نظام اسلامی و هم در مقابل استکبار مسئله مهمی است، اظهار کرد: کرونا بهانه‌ای شده است تا بسیاری از ضد دینان علیه محرم و عاشورا تبلیغ کنند.

ایشان، موضوع مشکل‌ساز در این مسائل را سوژه شدن هیئات توسط دشمن دانست و ادامه داد: هیئات مذهبی، محور عزاداری سیدالشهدا (علیه‌السلام) هستند پس باید مراقب عملکرد خودشان باشند تا در شرایط این بیماری، بشود بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مراسم مذهبی را برگزار کرد، هیئات باید مراقب باشند تا سوژه عملیات روانی دشمن قرار نگیرند.

مجالس سیدالشهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری امام حسین (علیه‌السلام) اشاره کرد و گفت: در مجالس امام حسین (علیه‌السلام) باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا کسی در این مراسم دچار بیماری نشود.

ایشان افزود: از طرفی مراقب جنگ روانی رسانه‌های بیگانه باشیم زیرا مجالس امام حسین (علیه‌السلام) یک رسانه بزرگ است، متاسفانه بعضی‌ها به غلط درصدد تبلیغ عدم رعایت نکات بهداشتی در مراسمات مذهبی امام حسین (علیه‌السلام) هستند.

آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: شما عزیزان بیایید و ترویج کنید که پروتکل‌های بهداشتی به‌خوبی و به‌درستی رعایت شود تا هم سلامت خود فرد و هم سلامت دیگر افراد حفظ شود؛ افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را در مجالس سیدالشهدا رعایت نمی‌کنند، ضد تبلیغ برای ایشان هستند.


ایشان تصریح کرد: شما عزیزان در این استان با هماهنگی و همکاری یکدیگر، پروتکل‌هایی را برای هیئات مذهبی و برگزاری مجالس مذهبی تعیین کنید تا همه عاشقان امام حسین (علیه‌السلام) به آن عمل کنند و مانع از بیماری یکدیگر شوند، آن چیزی که بسیار مهم است، اقامه عزای سیدالشهدا (علیه‌السلام) در این سرزمین و مخصوصأ در شهر امام رضا (علیه‌السلام) است.

شعائر محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن بیان عظمت عزای سیدالشهدا (علیه‌السلام) یادآور شد: برای ما مهم است که عظمت سیدالشهدا (علیه‌السلام) را بیان کنیم و چیزی از این عظمت کاسته نشود؛ هیئت‌داران باهم همراه بشوند و مجالس خودشان را در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشکیل دهند، باید شعائر محرم را حفظ کنیم و از همه شما عزیزان درخواست دارم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نگذارید آسیبی به عاشقان امام حسین (علیه‌السلام) وارد شود.
 

1400/05/16
16:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

بازدید آیت الله علم‌الهدی از مرکز درمان سرپایی کرونا قرارگاه شهید سلیمانی، جنب حسینیه امام خمینی(ره)

اجرای طرح‌های حمایتی دینی و اجتماعی، قابل تقدیر است

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.