آیت الله علم الهدی:

نیروی انتظامی نماد دلدادگی و‌عشق به اباعبدالله علیه السلام

title

به گزارش Alamolhoda.com، آیت الله علم الهدی در دیدار با فرماندهان و افسران نیروی انتظامی استان خراسان رضوی ضمن عرض تسلیت ماه عزای امام حسین علیه‌السلام عرضه داشت : خوشبختانه ارتقا سردار تقوی مصادف شد با روز اول محرم که ایشان و نیروهایشان رهروان راه شهدای کربلا هستند. امروز در جامعه ما، در کل دنیا اگر بخواهیم یک تابلوی مسجل و مجسم از یاران ابی عبدالله علیه السلام در برابر بینش ها برای مقابله با کفر و استکبار جلوه بدهیم ،شما هستید . یعنی خوشبختانه این سعادت در بین همه ی نیروهای نظامی نصیب شما عزیزان شده است که مفتخر شدید . اگر کسی بخواهد مظهری از حبیب بن مظاهر و مسلم بن اوسجع را در نظر بیاورد چهره شما به نظرش می رسد . شما عزیزان مشغول خدمت هستید در خط ایثارگری و از خودگذشتگی.

ایشان در ادامه افزود: آنچه مهم است این است که در ابتدای ماه محرم حرکت شما همراه با عشق و دلدادگی است . بعضی ها ادعای دلدادگی به امام حسین علیه‌السلام را دارند اما آن دلدادگی که باعث حرکت است در شما عزیزان نمودار است . این سعادتی است که نصیب شما عزیزان شده است از ابتدای انقلاب ، مخصوصا به واسطه ی خون شهدا که بر زمین ریخته شده است .آن روز تمام جبهه کفر در مقابل امام حسین علیه‌السلام و یارانشان ایستادند اما یاران واقعی ایشان ایستادگی کردند و همراه سیدالشهدا علیه السلام شدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان ضمن تشکر از حضور فرماندهان و نیروهایشان بیان کرد: انشاالله شما جز عزیزانی باشید که حرکت خودشان را با امام حسین علیه‌السلام تا آخر ادامه دادند و همراه ایشان گردیدند .عزاداری دهه اول محرم را امام رضا علیه‌السلام برپا کردند و به ریان بن شبیب دستور عزادرای دادند که ما هم به پیروی از ولی نعمتان ، عزاداری امام حسین علیه‌السلام را انجام می دهیم .
 

1400/05/20
14:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

هوانیروز، مایه افتخار نظام و سربلندی ملت است/ اقتدار ارتش، زمینه‌ساز آرامش مردم

خانواده معظم شهدا در اجر همسران شهید خود شریک هستند/جهاد مقبول شهدای حادثه حرم رضوی به برکت صبر خانواده‎های آنان است

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم یادواره شهدای روحانی در مدرسه علمیه عالی نواب

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.