آیت‌الله‌علم‌الهدی:

شهدای حادثه تروریستی حرم رضوی، نماد فداکاری روحانیت

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز با حضور در بیمارستان رضوی مشهد، ضمن عیادت از حجت‌الاسلام محسن پاکدامن، روحانی مجروح حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی، در جریان آخرین وضعیت سلامتی تنها بازمانده این حادثه قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در این برنامه اظهار داشت: جریان انقلاب اسلامی اگرچه همواره تحت تأثیر تلاطم‌های سخت و بحران‌های شدید بوده اما درنهایت، نتیجه همه این آسیب‌ها به نفع جبهه حق رقم خورده است. بر این اساس، حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی نیز که به شهادت این دو روحانی مجاهد انجامید، درنهایت نشانه و مظهر عظمت جامعه روحانیت شد و نمادی از فداکاری روحانیون در مواجه با جریان‌های باطل و انحرافی بود.
ایشان افزود: مردم با حضور پرشور و انقلابی خود در مراسم تشییع ابدان مطهر این دو شهید بزرگوار نشان دادند که به‌خوبی صف‌بندی جبهه حق و باطل را می‌شناسند و برخلاف اباطیل رسانه‌های معاند، بیش از پیش دلبسته جایگاه روحانیت و مرجعیت هستند.
آیت‌الله علم الهدی در انتها ابراز امیدواری کرد: از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم که شهادت این دو عزیز و ضایعه ناشی از آن با مجاهدت‌های انقلابی طلاب و روحانیون سخت‌کوش و باانگیزه جبران شود.

1401/01/20
18:47

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد