طی مراسمی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی از کتاب « سبک زندگی اسلامی » تألیف آیت الله سید احمد علم الهدی که توسط انتشارات به نشر انتشار یافته رونمایی شد.

title

به گزارش Alamolhoda.com ،پس از دعوت مقام معظّم رهبری در سفر خراسان شمالی از نخبگان و صاحبان فکر و اندیشه برای پرداختن به مفهوم مهمّ سبک زندگی, آیت الله سید احمد علم الهدی موضوع سخنان خود در خطبه های نخست نماز جمعة مشهد را تبیین سبک زندگی اسلامی قرار داد. ایشان در طی دو سال (تابستان 1392 تا تابستان 1394 ) نخست به ارائه معنای زندگی از منظر اندیشه اسلامی پرداخت. سپس دیدگاه اسلام دربارة مهم ترین ابزارهای زندگی یعنی علم و دانش، توان و قدرت و مال و ثروت را مطرح کرد. در نهایت طبق سرفصل های ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری، آموزههای دین دربارة مهمترین جزئیات رایج در متن زندگی از قبیل خانواده، مسکن و خانه، خوراک و تغذیه، کار و اشتغال و تعامل و رفتار با دیگران را تبیین کرد.
مطالب ارائه شده پس از تحقیق و تنظیم توسط دکترسیدمهدی مرویان حسینی از سوی انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) منتشر و امروز طی مراسمی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی رونمایی شد
علاقه مندان میتوانند برای تهیه این کتاب به فروشگاههای به نشر در مشهد و سراسر کشور یا به سایت به‌نشر به نشانی https://behnashr.com مراجعه کنند.

1399/04/09
16:05

افزودن دیدگاه جدید


آیتemam

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد