آیت الله علم الهدی:

میدان فکر و فرهنگ، میدان وسیع جهاد در راه خداست/امام عصر نوکری را میخواهند که به دردشان بخورد/بنیاد پژوهش ها از برکات خالصانه مرحوم آیت الله واعظ طبسی است

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی در آیین رونمایی از کتاب سبک زندگی اسلامی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی به تاریخ 9 تیرماه مطرح نمود:
بنیاد پژوهش ها از برکات خالصانه مرحوم آیت الله واعظ طبسی است و صحن هدایتی که در آن دانشگاه علوم رضوی ، کتابخانه و بنیاد پژوهش ها قرار دارد به عنوان یک نماد علمی و فرهنگی در محضر امام رضا علیه السلام است.

ایشان بیان کرد : به عنوان یک پیرمردی که تجربه هایی از زندگی دارد خدمت شما عرض میکنم آن چیز که آدمی با خودش می تواند به آن دنیا ببرد نه پول است ، نه مقام ، نه سیاست و نه شخصیت ،بلکه تنها چیزی که باعث سربلندی اوست خدمت خالصانه به وجود مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است .

نماینده ولی فقیه ادامه داد: شما عزیزان جوان از سرمایه هایی که می توانید به آن دنیا ببرید، اخلاص و توجه به خداست .
امام عصر آن نوکری را میخواهند که به دردشان بخورد .

عضو مجلس خبرگان با تاکید بر سربازی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بیان کرد :میدان فکر و فرهنگ ،میدان وسیع جهاد در راه خداست و ما باید کاری کنیم که در این عرصه به درد امام عصر بخوریم. نقطه ی عطف جهان گیری اسلام در گرو کار جهادی در میدان فکر و فرهنگ است که مورد پذیرش امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد .

آیت الله علم الهدی در پایان اظهار داشت : باید مراقب این فرصت ها باشیم تا به نحو احسن نوکری مهدی فاطمه عجل الله تعالی فرجه الشریف را انجام دهیم.
انشاالله خداوند بر فیوضات شما بیافزاید و مورد نظر امام عصر باشیم

والسلام علیکم و رحمه الله
 

1399/04/09
17:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

حضور آیت‌الله علم‌الهدی در کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد

اقامه اولین نماز جمعه مشهد مقدس در سال 1400 از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.