آیت الله علم الهدی:

ما در قضیه ی مهار کرونا طعم تمدن نوین اسلامی را به جهان چشاندیم/نباید بگوییم چون نماز جمعه برگزار نمیشود دیگر مشکلات و مسائل مردم به ما مربوط نمیشود

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی در همایش ائمه جمعه خراسان رضوی در ۱۰ تیرماه مطرح نمود: شیوع این بیماری بسته به اجتماعات است که ما باید مراقب این امر باشیم، نمی شود بگوییم که این بیماری هست و ماهم اجتماعاتمان را برگزار می کنیم نه ،نباید اینگونه باشد و این هم نیست که بگوییم نماز جمعه برگزار نمیشود پس کاری نداریم ،بلکه کارما در فضای مختلف اجتماعی و فضای مجازی بیشتر شده است.
ما نوکر امام زمانیم و باید در همه زمان ها نوکری امام زمان را بکنیم .نباید بگوییم چون نماز جمعه برگزار نمیشود دیگر مشکلات و مسائل مردم به ما مربوط نمیشود، این بی اعتنایی به نوکری امام زمان است.

عضو مجلس خبرگان اظهار داشت:در این شرایطی که پایگاه و اجتماعات کف خیابانی ما تعطیل شده است باید تمام تلاشمان را بکنیم تا کارمان را به شیوه های مختلف گسترش بدهیم و نگذاریم به اسلام و نظام انقلاب اسلامی ضربه بخورد. یکی از کارهایی که باید در این موقعیت انجام بدهیم این است که قدرت امامت جمعه را بین مساجد شهر تقسیم کنیم تا همه ی مردم در ارتباط با امام جمعه باشند.

وی در پایان افزود :ما نوکر امام زمانیم ،پس باید در همه احوال و در هر شرایطی خودمان را برای نوکری بهتر امام عصر ارتقا بدهیم

1399/04/10
13:33

افزودن دیدگاه جدید


امامسایت
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در اولین جلسه بنیاد بین المللی غدیر استان خراسان رضوی

آیت الله علم الهدی در سالروز واقعه مسجد گوهرشاد در حرم امام رضا علیه السلام

آیت الله علم الهدی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.