آیت الله علم الهدی:

۹۰ هزار بسته ی معیشتی در بین نیازمندان تقسیم می گردد

title

به گزارش Alamolhoda.com ، آیت الله علم الهدی در سالروز شهادت جوادالائمه علیه السلام مطرح نمود: سالروز شهادت جانگداز میوه دل امام رضا علیه السلام، حضرت جوادالائمه علیه السلام را تسلیت عرض می کنم .
وجود مبارک امام جواد علیه السلام نمایشگر ساحت مقدس امامت و ولایت هستند که در سن ۸ سالگی زمام رهبری امت را در دست گرفتند ، در بین تمام ویژگی هایی که داشتند به جود و کرم و سخاوت معروف بودند .زمانی که وجود مقدس امام هشتم علیه السلام از مدینه به خراسان آمدند امور را به دست جوادالائمه علیه السلام سپردند که مراجعات شیعیان و سوالات آنان را پاسخ می دادند و همیشه یاری رسان نیازمندانی بودند که دست نیاز به سوی ایشان دراز می کردند .

ایشان در ادامه بیان کرد : امروز ما خدمت امام جواد علیه السلام بیان میکنیم که آقا ما از در بزرگ خانه پدر به سوی شما آمدیم تا انشاالله حاجت ما را بدهید .
امروز آخرین روز ماه ذیقعده است که سالروز شهادت میوه دل امام رضا علیه السلام،حضرت جوادالائمه علیه السلام است و طبق فرموده مقام معظم رهبری که برنامه ی مواسات یک برنامه ای نباشد که تحت عنوان رزمایش فقط در یک دوره ای برگزار شود بلکه باید آن را ادامه بدهیم . حضرت آقا دستور قرارگاه مواسات دادند تا همیشه به خصوص در این ایام سخت یاری گر عزیزان آسیب پذیر ما باشند و امروز که روز امام جود و سخاوت است مرحله اول رزمایش آغاز می شود و انشاالله در عید غدیر خم مرحله دوم و در دهه محرم آغاز مرحله سوم را نیز خواهیم داشت .

عضو مجلس خبرگان در پایان اظهار کرد : امروز در همه‌ی استان ،برنامه ی رزمایش مواسات در حال اجراست و در بین تمام نهاد های انقلابی این برنامه تقسیم شده است و ۹۰ هزار بسته ی معیشتی در بین نیازمندان تقسیم می گردد .
انشاالله امیدواریم با وجود این حرکت عظیم در سالروز شهادت جوادالائمه علیه السلام خود آن حضرت ما را از این افت و بلیه که برای تمام مردم جهان و کشورمان به وجود آمده است ،نجات دهند و زندگی مردم به آرامش بازگردد .
 

1399/04/31
13:30

افزودن دیدگاه جدید


محرم/سایت
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در مراسم آیین تجلیل از خادمین هیات دهه اول محرم

آیت الله علم الهدی در روز شهادت امام سجاد علیه السلام در حرم مطهر رضوی

نخستین جلسه درس خارج فقه آیت الله سید احمد علم الهدی در سال تحصیلی جدید با موضوع فقه المقاومه و با رعایت کلیه اصول بهداشتی برگزار شد.

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.