آیت الله علم الهدی:

۹۰ هزار بسته ی معیشتی در بین نیازمندان تقسیم می گردد

title

به گزارش Alamolhoda.com ، آیت الله علم الهدی در سالروز شهادت جوادالائمه علیه السلام مطرح نمود: سالروز شهادت جانگداز میوه دل امام رضا علیه السلام، حضرت جوادالائمه علیه السلام را تسلیت عرض می کنم .
وجود مبارک امام جواد علیه السلام نمایشگر ساحت مقدس امامت و ولایت هستند که در سن ۸ سالگی زمام رهبری امت را در دست گرفتند ، در بین تمام ویژگی هایی که داشتند به جود و کرم و سخاوت معروف بودند .زمانی که وجود مقدس امام هشتم علیه السلام از مدینه به خراسان آمدند امور را به دست جوادالائمه علیه السلام سپردند که مراجعات شیعیان و سوالات آنان را پاسخ می دادند و همیشه یاری رسان نیازمندانی بودند که دست نیاز به سوی ایشان دراز می کردند .

ایشان در ادامه بیان کرد : امروز ما خدمت امام جواد علیه السلام بیان میکنیم که آقا ما از در بزرگ خانه پدر به سوی شما آمدیم تا انشاالله حاجت ما را بدهید .
امروز آخرین روز ماه ذیقعده است که سالروز شهادت میوه دل امام رضا علیه السلام،حضرت جوادالائمه علیه السلام است و طبق فرموده مقام معظم رهبری که برنامه ی مواسات یک برنامه ای نباشد که تحت عنوان رزمایش فقط در یک دوره ای برگزار شود بلکه باید آن را ادامه بدهیم . حضرت آقا دستور قرارگاه مواسات دادند تا همیشه به خصوص در این ایام سخت یاری گر عزیزان آسیب پذیر ما باشند و امروز که روز امام جود و سخاوت است مرحله اول رزمایش آغاز می شود و انشاالله در عید غدیر خم مرحله دوم و در دهه محرم آغاز مرحله سوم را نیز خواهیم داشت .

عضو مجلس خبرگان در پایان اظهار کرد : امروز در همه‌ی استان ،برنامه ی رزمایش مواسات در حال اجراست و در بین تمام نهاد های انقلابی این برنامه تقسیم شده است و ۹۰ هزار بسته ی معیشتی در بین نیازمندان تقسیم می گردد .
انشاالله امیدواریم با وجود این حرکت عظیم در سالروز شهادت جوادالائمه علیه السلام خود آن حضرت ما را از این افت و بلیه که برای تمام مردم جهان و کشورمان به وجود آمده است ،نجات دهند و زندگی مردم به آرامش بازگردد .
 

1399/04/31
13:30

افزودن دیدگاه جدید


امامemam
آخرین اخبار


تصاویر

هوانیروز، مایه افتخار نظام و سربلندی ملت است/ اقتدار ارتش، زمینه‌ساز آرامش مردم

خانواده معظم شهدا در اجر همسران شهید خود شریک هستند/جهاد مقبول شهدای حادثه حرم رضوی به برکت صبر خانواده‎های آنان است

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم یادواره شهدای روحانی در مدرسه علمیه عالی نواب

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.