آیت الله علم الهدی:

نباید نسبت به جریان های آسیب رسان به انقلاب بی تفاوت بود / نیروی انتظامی پیشرو در حل مشکلات کشور

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ،رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ۲۶ مرداد ماه مطرح نمود :ناجا بنیان یک پایگاهی هم برای روحانیت و هم برای جریان های انقلابی است .نیروهای مسلح سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم می زنند . امام راحل فرمودند :نیروی های مسلح در جریان های سیاسی دخالت نکنند نه اینکه نسبت به جریان های آسیب رسان به انقلاب بی تفاوت باشند و باید برای دفاع از انقلاب انگیزه و نظر داشته باشند.
خوشبختانه امروز به خاطر فرماندهان مخلص و پای کار، ما شاهد یک ثبات فکر و نظر در این دستگاه ها هستیم .
نیروی انتظامی همیشه پیشرو در حل مشکلات کشور بوده است و برای دشمنان ما در خارج کشور به واسطه ی همت نیروی نظامی، فضا را طوری ایجاد کرده است که کسی جرات تهدید نظامی کشور ایران را ندارد به همین علت دست به دامن توطئه و فتنه شدند که خداوند همیشه مستکبران را رسوا کرده است .

ایشان در ادامه افزود: متاسفانه بعضی از مشکلات ما از داخل کشور است و بعضی ها با کم کاری و خیانت ، مشکلات کشور را بیشتر می کنند از جمله مشکلات مسکن و معیشت. بعضی ها هستند که اعتقاد به انقلاب ندارند و کم کاری می کنند که همین افراد مشکلات کشور را زیاد می کنند . ما باید بدانیم که دشمن از کجا به ما ضربه می زند و مشکلاتی را برای ما درست می کند که در فهمیدن این توطئه ها، نیروی های نظامی و انتظامی باید پیشرو باشند .

امام جمعه مشهد در پایان بیان کرد: محرم و صفر در این شرایط، بستری شده است تا ضد اسلام و ضد انقلاب بتوانند بیشتر توطئه و فتنه کنند.ما به اعتبار فضای مجازی نباید فضای حقیقی را از دست بدهیم . فضای حقیقی قطعا تاثیر زیادی در پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن اسلام داشته است و باید با اهمیت بیشتری برای این فضا برنامه ریزی کرد.باید نیروهایی حضور داشته باشند که بتوانند اجرا کننده خوب این دستورات بهداشتی و محدودیت ها در فضای حقیقی باشند .
استان خراسان از نظر موقعیت جغرافیایی و سیاسی، بسیار در منطقه ی حساسی قرار دارد و متاسفانه یه سری از جریان های قدرت و ثروت هستند که تلاش دارند فتنه های مختلفی را در این استان ایجاد کنند که خداروشکر به واسطه ی هماهنگی دستگاه های مختلف در این استان ، فتنه ها و توطئه ها راه به جایی نمی بردند .
انشاالله خداوند شما را سلامت نگه دارد و بر توفیقات شما بیافزاید تا با آرامش و امنیت مراسم عزاداری برگزار شود.
 

1399/05/26
14:37

افزودن دیدگاه جدید


امامemam
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی کل ناجا، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی

اقامه نماز بر پیکر حجت السلام و المسلمین حاج شیخ عبدالحمید دیانی

اقامه نماز بر پیکر شهدای مدافع حرم به امامت آیت الله علم الهدی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.