آیت الله علم الهدی:

باید برای تحقق فرمان رهبری پروتکل های بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی در دیدار با اعضا ستاد امر به معروف استان خراسان رضوی در ۳ شهریور ماه مطرح نمود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این سال ها خوب کار کرده است . اگر جوانان متدین و انقلابی در فضاهای مختلف شهر باشند ،مردم با آن ها همراه می شوند و حرمت فضاها حفظ می شود.به لطف ماه محرم الحرام و همراهی شهردار مشهد ، عزاداری در فضاهای باز شهر انجام می شود.
مشهد مقدس نیازمند توجه بیشتری در خصوص برگزاری مراسم مذهبی است . دستور العمل های بهداشتی ستاد کرونا را باید همه ی هیئات رعایت کنند زیرا تاکید مقام معظم رهبری بر آن است. همیاران سلامت در پیگیری رعایت اصول بهداشتی بسیار موثر هستند که البته نیازمند همکاری تمام مردم است .

امام جمعه مشهد در پایان بیان کرد :خیلی از عزاداران در آرزوی عزاداری به شیوه های گذشته هستند که به دلیل محدودیت ها نمی شود ، شما عزیزان باید طرح های مبتکرانه ای ارائه کنید تا بتواند جایگزین شیوه های گذشته عزاداری باشد. باید برای تحقق فرمان رهبری پروتکل های بهداشتی را در مراسم عزاداری رعایت کنیم. عزاداران حسینی باید بیانگر رعایت حقوق مردم باشند . انشاالله با لطف سیدالشهدا علیه السلام این عزاداری قبول درگاه الهی باشد و آسیبی به کسی نرسد.
 

1399/06/03
17:35

افزودن دیدگاه جدید


امامemam
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی کل ناجا، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی

اقامه نماز بر پیکر حجت السلام و المسلمین حاج شیخ عبدالحمید دیانی

اقامه نماز بر پیکر شهدای مدافع حرم به امامت آیت الله علم الهدی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.