آیت الله علم الهدی:

دهه ی آخر صفر دهه ی ویژه ای برای اثبات نوکری ما به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام است/ محرم امسال ایران یکپارچه حسینیه ی سیدالشهدا شد

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت الله علم الهدی در مراسم آیین تجلیل از خادمین هیات دهه اول محرم مطرح نمود : از شما عزیزان عاشق ابا عبدالله الحسین بابت یک ماه عزاداری خالصانه برای سید الشهدا علیه السلام عرض تشکر دارم. مسئله ای که به عنوان یک برگ برنده در زندگی شما عاشقان اهل بیت علیهم السلام وجود دارد این است که شما نوکر امام حسین علیه السلام هستید. شما عزیزان به عنوان خادم عشق و محبت امام حسین علیه السلام استخدام شدید و دلداده های ابا عبدالله با بلند کردن علم، عاشقی سید الشهدا علیه السلام را می کنند . وجود اقدس موسی بن جعفر علیه السلام می فرمایند: خدا رحمت کند کسی که مردم را عاشق ما اهل بیت کند و این کار شما عزیزانی است که علم اهل بیت را برپا می کنید .

ایشان ادامه داد: همه ی دل ها رابطه عشق به اهل بیت علیهم السلام دارند که بستگی به نحوه ی بیان فضائل آنان دارد. نوکران اهل بیت علیهم السلام دلال محبت اهل بیت هستند که دل ها را به دنبال خاندان نور می کشند و وظیفه دارند که همه ی دل ها را به سمت اهل بیت بکشانند .
در زمان پیروزی انقلاب اسلامی کارتر رئیس جمهور آن وقت آمریکا بیان کرد چطور می شود فردی که هیچ ابزار رسانه ای ندارد ، فقط با یک قلم و کاغذ سی و پنج میلیون دل را باهم متحد کند تا به پیروزی انقلاب اسلامی برسد . این بزرگترین وظیفه ی ماست که دل ها را به اهل بیت علیهم السلام وصل کنیم . بزرگترین افتخار شما عزیزان ،سر هیئتی امام حسین علیه السلام است و همانند جون غلام سید الشهدا می گوییم " امیری حسین و نعم الامیر"

امام جمعه مشهد در پایان افزود: شما عزیزان همت کردید و نوکری خودتان را در این شرایط ویژه به بالاترین سطح رساندید و به گونه ای عمل کردید که مجلس عزای امام حسین علیه السلام از خانه ها به داخل کوچه ها و خیابان ها کشیده شد و محرم امسال ایران یکپارچه حسینیه ی سیدالشهدا شد .براداران و خواهران شما جواب مظلومیت اهل بیت پیامبر را این روزها دادید. دهه ی آخر صفر دهه ی ویژه ای برای اثبات نوکری ما به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام است، که نیازمند همراهی شماست تا با برقراری تکایا و رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم مهمان داری عزاداران را هرچه باشکوه تر انجام دهیم . عزیزان من، قطعا به لطف زنده کردن امر اهل بیت علیهم السلام برکات زیادی به زندگی ما وارد خواهد شد . انشاالله همه ی ما نوکرانِ محبت سیدالشهدا علیه السلام باشیم .
 

1399/06/30
08:00

افزودن دیدگاه جدید


امامemam
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی کل ناجا، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی

اقامه نماز بر پیکر حجت السلام و المسلمین حاج شیخ عبدالحمید دیانی

اقامه نماز بر پیکر شهدای مدافع حرم به امامت آیت الله علم الهدی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.