آیت الله علم الهدی:

حاشیه‌شهر از همه مزایا و آبادانی‌های متن شهر برخوردار خواهد بود

title

به گزارش Alamohoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز ۶ مهرماه در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی شهرک شهید باهنر مشهد، ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام گرفته در حاشیه شهر مشهد، اظهار کرد: در واقع در گذشته هیچگونه اهتمامی نسبت به این مناطق نبود که خوشبختانه شاهدیم همه همت مسؤولان شهر و استان متوجه این منطقه شده است.

ایشان با بیان این‌که خوشبختانه جریان عمران و آبادانی کامل از نظر مسکن و وسایل رفاهی برای مردم این منطقه متولیان زیادی پیدا کرده است، ادامه داد: از اول دغدغه ما این بود که مسئله‌ای به نام حاشیه شهر نداشته باشیم، حاشیه شهر با خود شهر فاصله پیدا نکند که این دغدغه در حال برطرف شدن است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همه عزیزان و مسؤولان در حوزه‌ها و ابعاد مختلف مسائل امنیتی، محیط زیستی، عمران و آبادانی و همچنین مسئله مهم مسکن، همه اهتمام ورزیدند که این دغدغه در حال برطرف شدن است و دیگر مسئله‌ای به نام حاشیه شهر نخواهیم داشت، حاشیه شهر می‌شود متن شهر و از همه مزایا و آبادانی‌های متن شهر هم از نظر امنیتی و جهات مختلفی که در اینجا به وجود آماده، برخوردار خواهد بود.

ایشان افزود: از همه عزیزان مسوول که در این جهت فعالیت می‌کنند و عشق و ارادت به مقام ولایت سبب شده عزیزان مسوول این همت بزرگ را در نظر بگیرند، تشکر می‌کنم که عمدتا رضای مقام معظم رهبری و خوشنودی خاطر ایشان نیز در این مسئله است.

آیت‌الله علم‌الهدی یادآور شد: افتتاح این پارک عظیم در شهرک شهید باهنر و بقیه نقطه‌های آبادانی و عمرانی که جناب آقای شهردار نسبت به ایجاد آن اهتمام ورزیدند را به خواست خدا و عنایات ذات حق و توجهات ویژه مولایمان بقیه‌الله (علیه‌السلام) را به نام نامی وجود اقدس امام زمان (علیه‌السلام) مجموعه این پروژه‌ها در این منطقه را افتتاح می‌کنم.

ایشان با بیان این‌که بنا شد ۶ هزار مسکن در این مناطق به وجود بیاید، تصریح کرد: نه این که سکنه‌اش از جای دیگری بیایند، خانه‌هایی که از نظر ساختمان وضعیت مناسبی ندارد، ساکنینش در این ۶ هزار خانه مستقر می‌شوند.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: بنا شد خانه‌هایی که در شهرک شهید بهشتی و شهرک شهید باهنر از نظر سامان، وضع خوبی ندارد، تخریب شود و به صورت مراکز رفاهی برای ساکنان این منطقه توسط آقای شهردار دربیاد.
 

1399/07/06
15:11

افزودن دیدگاه جدید


امامvahdat/
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با علمای اهل سنت

آیت الله علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی کل ناجا، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی

اقامه نماز بر پیکر حجت السلام و المسلمین حاج شیخ عبدالحمید دیانی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.