آیت الله علم الهدی:

نیروهای مسلح استان، یکپارچه و مخلص

title


به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، ضمن تمجید از زحمات نیروهای مسلح در برقراری نظم و امنیت در کشور، اظهار کرد: این مملکت، مملکت امام زمان است و فرماندهی سپاه امام زمان (علیه‌السلام)، بالاترین ارزش برای شما هست.

ایشان به ارتباط و هماهنگی دستگاه‌های قضایی و امنیتی استان اشاره کرد و گفت: نیروهای نظامی خراسان رضوی در بحران‌هایی که به وجود آمده از یکپارچگی آمیخته با اخلاص برخوردار بودند و کوچک‌ترین نقطه اشکالی نه در یکایک عناصر سپاه و ارتش و نه در خود جریان وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی در مورد حاشیه شهر مشهد و اقداماتی که برای بازگشت حاشیه‌نشینان به شهرها و روستاهای خود انجام گرفته، اشاره کرد و افزود: مردم در بسیاری مناطق سال‌ها کشاورزی و دامداری می‌کردند و مشکلی برای طبیعت ایجاد نشده بود.

ایشان اضافه کرد: اگر جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در برخی مناطق استان در طرح آبخیزداری تجدید نظر کنند و مراتع برای بومیان به شکل مدیریت شده آزاد شود، بسیاری روستاییان از حاشیه شهرها به روستاهای خود بازمی‌گردند و وضعیت اشتغال و زندگی‌شان حل می‌شود.

ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب کوتاه نمی‌آییم

در ابتدای این دیدار، سرلشکر باقری گزارشی از سرکشی به مناطق مرزی خراسان رضوی و آمادگی نیروهای مسلح استان برای تأمین امنیت مرزهای شرقی کشور ارائه و اظهار کرد: همه می‌دانند جمهوری اسلامی هیچ علاقه‌ای به درگیری ندارد اما ذره‌ای از آرمان‌ها و اهدافمان کوتاه نمی‌آییم.

وی با بیان این‌که نیروهای مسلح وضع مناسبتی دارند، افزود: تلاش می‌کنیم هر روز وضعیت دفاعی‌مان بهتر شود و در شأن نیروی مسلح کشور وابسته به امام زمان (علیه‌السلام) باشیم.

 

1398/04/19
14:30

افزودن دیدگاه جدید


آیتemam

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد