آیت الله علم الهدی:

حفظ هویت امام رضا (علیه‌السلام)، اولویت فعالیت در مشهد

title


به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با آقای سید محمدرضا هاشمی، فرماندار مشهد مقدس، با بیان این‌که تا حکم خدمت کسی به امضای امام رضا (علیه‌السلام) نرسد، نمی‌تواند در این خطه خدمت کند، اظهار کرد: مشهد مشکلات مختلفی دارد و نیاز به ساماندهی اقتصادی برخی مناطق شهر وجود دارد.

ایشان ادامه داد: در شهر ما، جریان قدرت و ثروتی وجود دارد که می‌خواهد هویت امام رضا (علیه‌السلام) را از مشهد بگیرد، با وضعیت بی‌سروسامان اقتصادی کشور، بهترین محل برای سرمایه‌گذاری، گردشگری است و مشهد نیز مرکز گردشگری کشور به شمار می‌رود پس این نقطه را هدف قرار داده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی یادآور شد: اگر کسی در دوره خادمی خودش در مشهد، هویت امام رضا (علیه‌السلام) را حفظ و تقویت کند، بزرگ‌ترین موفقیت و کاری است که در دوره خدمتش انجام داده است.

آقای هاشمی، فرماندار مشهد نیز در این دیدار، حضور و خدمتش در شهر امام رضا (علیه‌السلام) را توفیقی بزرگ توصیف کرد و گفت: دغدغه مردم، معیشت است که اگر این بعد زندگی مردم بهبود پیدا کند، بسیاری از مشکلات اجتماعی کاهش پیدا می‌کند.

وی با بیان این‌که برنامه داریم کارمان را از حاشیه شهر آغاز کنیم، اضافه کرد: بنا داریم کار را با استفاده از کارشناسان و متخصصان دنبال کنیم.
 

1398/04/17
16:05

افزودن دیدگاه جدید


آیتemam

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد