دستور تخریب مجسمه های فردوسی و نبردهای رستم در پدیده شاندیز!!

title

به گزارش واحد پاسخ به شایعات سایت Alamolhoda.com اخبار کذبی مبنی بر دستور آیت الله علم الهدی نسبت به تخریب مجسمه های فردوسی و نبردهای رستم در پدیده شاندیز، در رسانه های مجازی منتشر شده است.
در این سالها در لابلای شایعات و تخریب های علیه آیت الله علم الهدی اخبار بی پایه و اساس و مضحک و دروغی از این دست بطور پراکنده شنیده شده است. من جمله دستور آیت الله علم الهدی نسبت به تخریب مجسمه های فردوسی و آثار شاهنامه در گوشه و کنار شهر مشهد مثل دیوار آستان قدس یا سر درب دانشگاه و یا اکنون در پدیده شاندیز ، یا در جایی شنیده شده که آیت الله علم الهدی دستور نسبت به ممنوعیت قلیان به نهادی داده و یا در جایی دیگر دستوری از جانب ایشان برای تخریب مغازه یا ساخت ابنیه ای صادر شده است.
اساسا آیت الله علم الهدی به لحاظ مشی و سبک کاری هیچ ورودی در این مسائل نداشته و اصلا توجهی به این موضوعات ندارند.
مردم شریف مشهد، مخاطبان فرهیخته و فعالان رسانه ای به خوبی واقف هستند که انتشار چنین مطالب سخیف و غیر قابل باور هدفی جز انحراف افکار عمومی از موضوعات معیشتی و سوء مدیریت ها ندارد.
از همه مخاطبان فهیم تقاضا میشود اخبار و اطلاعات مربوط به آیت الله علم الهدی را از منبع رسمی و اصیل که سایت شخصی ایشان به آدرس Alamolhoda.com و صفحه های رسمی ایشان در فضای مجازی به شناسه alamolhoda_com@ دنبال کنند و اخبار منتسب به ایشان را بدون سند و مدرک باور نکنند.

تکذیب شایعه تخریب مجسمه فردوسی به دستور آیت الله علم الهدی توسط مدیر عامل گروه شرکت های پدیده

https://www.borna.news/fa/tiny/news-728547
 

1397/04/22
00:43

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد