آیت الله علم الهدی:

در عرصه حفاظت از اسلام نباید از هیچ هجمه‌ای ترسید

title


به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در جمع خطبا و وعاظ مشهد مقدس، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین علما و وعاظ مشهد مقدس، اظهار کرد: مایه خوشبختی ماست که عرصه منبر و خطابه در این شهر در کمال حیات معنوی و اجتماعی خودش قرار دارد، این ذخایر ارزشمند در سنگر تبلیغ حضور دارند و امیدواریم حضور و مجاهدت شما سبب روشنی چشم بقیه‌الله شود.
ایشان ادامه داد: اگر اخلاص در نوکری امام زمانمان درست باشد و نوکر با اخلاصی باشیم، خودشان ما را هدایت می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با بیان این‌که ذائقه مردم در حال تغییر است، خاطرنشان کرد: منبری که 10 سال و 20 سال پیش می‌رفتید امروز پذیرش ندارد؛ منبر باید به روز باشد، ذائقه امروز چه مطلبی را می‌پسندد، از همان مطلب استفاده کنیم.
آیت‌الله علم‌الهدی با تأکید بر این‌که در مرزبندی در منابر موافق نیستم، گفت: مرز بین جوانان و پیر را در منبر قبول ندارم، این‌که بگوییم جوان یک‌جور و پیر یک‌جور منبر را می‌پسندد، خیلی مرز واقعی نیست.
ایشان با یادآوری این‌که مطالعه منبر تنها کتاب خواندن نیست، بیان کرد: باید مرتب در حال تغییر سبک بیان باشیم، حرف منبر باید به روز باشد، اگر حرف به روز زدیم، حرف شنیده می‌شود و از ما می‌پذیرند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که از گذشته تا الآن مردم ما در هیچ زمانی به‌اندازه امروز متدین نبودند، اظهار کرد: جامعه ما جامعه ایدئال نیست اما یک جامعه دینی است، جنگ تمام شد همه گفتند مسئله فداکاری و ایثارگری مال آن دوران بود و تمام شد، جنگ نشد اما مسئله دفاع از حرم به وجود آمد، ببینید چه مقدار جوانان به آنجا رفتند و فداکاری کردند.
ایشان اضافه کرد: در عرصه دربانی و حفاظت از اسلام نباید از هیچ هجمه‌ای بترسیم، اگر انسان با این وضع جلو رفت، جلوی هر جریان قدرت و ثروتی می‌ایستد.

 

1398/10/07
22:15

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با دکتر نوحی به همراه جمعی از معاونین و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان رضوی

آقای مهندس روشنک به اتفاق سرمایه گذاران طرح پیرامون اطراف حرم مطهر با آیت الله علم الهدی دیدار کردند

آیت الله علم الهدی در سالروز شهادت امام جواد علیه السلام در حرم مطهر رضوی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.