آیت الله علم الهدی:

مرحوم دیانی همیشه همراه، خدمتگذار و وفادار به نظام و انقلاب بود

title

به گزارش Alamolhoda.com ،آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس با فرزندان مرحوم آیت‌الله دیانی تیلکی و مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) دیدار کردند.
آیت‌الله علم‌الهدی در این دیدار ضمن تسلیت به خانواده و شاگردان آیت‌الله دیانی اظهار داشتند: آشنایی من با آقای دیانی مربوط به 60 سال پیش است، یعنی زمانی که ایشان تازه از مازندران به مشهد آمده و هنوز صورت ایشان محاسن نداشت، در آن زمان یکی از دوستان من استاد ایشان بود و من نیز از این طریق با ایشان آشنا شدم.

ایشان ادامه دادند: یکی از ویژگی‌های مرحوم حاج آقای دیانی این بود که هیچ تغییری نکرده و با همان تقوا و اخلاص، به فعالیت و خدمت به طلاب و مردم ادامه داد
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اضافه کرد: همین تقوا و اخلاص در طول این همه سال بود که ایشان را منشاء خدمات و برکات زیادی در تاسیس مساجد، مراکز خیریه و حوزه علمیه امام محمدباقر(ع) کرد.

ایشان با بیان این که مرحوم دیانی در جریان انقلاب و بعد از آن نیز همیشه همراه، خدمتگذار و وفادار به نظام و انقلاب بود، خاطرنشان کرد: این خصلت در شاگردان ایشان نیز ادامه یافت به گونه‌ای که از اول انقلاب تاکنون مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) یکی از پایگاه‎های اصلی تربیت و فعالیت طلاب انقلابی به شمار آمده است.
آیت‌الله علم‌الهدی ضمن آرزوی علو درجات و همنشینی روح آیت‌الله دیانی با پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع)، برای تولیت مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع)، مدیریت آن و فرزندان ایشان در ادامه راه آن عالم فقید، آرزوی توفیق کردند.
 

1399/08/29
11:00

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای روحانی در مدرسه علمیه عالی نواب

بازدید آیت الله علم‌الهدی از مرکز درمان سرپایی کرونا قرارگاه شهید سلیمانی، جنب حسینیه امام خمینی(ره)

اجرای طرح‌های حمایتی دینی و اجتماعی، قابل تقدیر است

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.