آیت الله علم الهدی:

به همه اقشار آسیب‌پذیر استان کمک‌رسانی شود/ تأمین بخش عمده نیاز نیازمندان با رزمایش مواسات

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت الله علم الهدی پیش از ظهر امروز در رزمایش مشترک جمعیت هلال احمر و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای اهدای سه هزار و 500 بسته معیشتی که در مهدیه مشهد برگزار شد، ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در این عرصه، اظهار کرد: خوشبختانه ما از نعمتی برخوردار هستیم که در هیچ جای دنیا وجود ندارد و آن، مدیریت مقام معظم رهبری است که وابسته به ساحت مقدس امام معصوم (علیه‌السلام) و حاکمیت الله است.


ایشان با بیان این که یکی از نتایج این مدیریت، به میدان آوردن ظرفیت‌های عواطف و احساسات مردم است، ادامه داد: همه خدمات‌هایی که امروز ارائه می‌دهیم، در پرتوی رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است که در به کارگیری ظرفیت‌های مردمی پیش قدم است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مسئله تشکیل قرارگاه مواسات و همدلی به دستور مقام معظم رهبری در هر استان، خوشبختانه از شروع تا به امروزش فواید و موفقیت‌های بسیار زیادی داشته است، نتیجه قرار دادن نهادها و امکانات‌ کشوری در کنار تشکل‌های مردمی، عملکرد خوب قرارگاه مواسات است.

توزیع یک میلیون و 300 بسته معیشتی

ایشان با بیان این که تاکنون بیش از یک میلیون و سیصد هزار بسته معیشتی در استان تهیه و توزیع شده است، گفت: این اتفاق به همت عزیزان ما در نهادهای مختلف از جمله سپاه، کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان امام و مرکز رسیدگی به امور مساجد رخ داده که به میزان قابل توجهی توانسته بخش عمده‌ای از نیازهای قشر آسیب‌پذیر را تامین کند، البته مشکلاتی هست که هنوز به یک سری افراد نیازمند کمک نشده اما عزیزان ]مسؤول[ برای حل این مشکل از سامانه توزیع استفاده کردند که به امید خدا این مشکل نیز برطرف می‌شود.

آیت‌الله علم‌الهدی با تأکید بر لزوم همیاری همه نهادها در برطرف کردن مشکلات ناشی از بیماری کرونا، تصریح کرد: خوشبختانه در این طرح که به‌عنوان طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» نام‌گذاری و با محوریت مساجد استان خراسان رضوی اجرا شد، هم‌اکنون دو هزار و 550 مسجد در سراسر استان مجری طرح پایگاه مسجد سنگر سلامت هستند که خوشبختانه با نظرسنجی از مسؤولان درمانی، این طرح نیز موفقیت‌آمیز بود.

ایشان یادآور شد: فعالیت‌های مساجد آنقدر گسترده شد که حتی از بیماران در دوران بیماری در منزل‌شان مراقبت می‌کردند، مایحتاج‌شان را فراهم می‌کردند که این امر مبارک در سایه ولایت صورت گرفت.

به همه اقشار آسیب‌پذیر استان کمک‌رسانی شود

امام جمعه مشهد مقدس با تأکید بر این که در عرصه‌های کمک‌های مردمی شاهد خدمت خالصانه هستیم که مردم به یاری دیگران می‌شتابیدند، رزمایش مشترک جمعیت هلال احمر و ستاد اجرایی فرمان امام بسیار کار ارزنده‌ای است که امیدواریم عزیزان ما تلاش کنند تا به همه اقشار آسیب‌پذیر در همه جای استان خراسان رضوی کمک‌رسانی شود.

ایشان ضمن قدردانی از خدمت خالصانه هلال احمر در طرح کنترل بیماری کرونا، افزود: امیدواریم این رزمایش نیز همانند رزمایش‌های گذشته بسیار موثر باشد و بتواند مشکلات زیادی را از روی دوش اقشار آسیب‌دیده بردارد، ان‌شاءالله این خدمت خالصانه و دستگیری شما عزیزان مورد توجه و عنایت خاصه امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) قرار بگیرد و نتیجه این زحمات نیز در دنیا، سلامت و عافیت و در آخرت نیز ذخیره‌ ارزشمندی برای شما باشد.
 

1399/10/20
15:57

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

حضور آیت‌الله علم‌الهدی در کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد

اقامه اولین نماز جمعه مشهد مقدس در سال 1400 از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم تشییع پیکر خلبان شهید، «بیرجند بیگ محمدی»

پاسخ به شایعات
اطلاعات تماس

آدرس:

ایـــــران ، مشهـــــد ، خیابان امـــام رضــــا (علیه السلام)،

کــــوچــــه ۲۳، دفـــتـــر آیــت الله عـلـــم الـهـــــدی


تــلفــن:  985138598612+  985138598611+
فـکــس: 985138544080+    

رایانامه ی شخصی آیت الله علم الهدی :
alamolhoda@hotmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.