آیت الله علم الهدی:

کمیته امداد، جریان فریادرس جامعه است/ کم‌کاری رسانه‌ها در پوشش اقدامات کمیته امداد

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی امشب در دیدار با رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ضمن قدردانی از زحمات مدیران قبلی کمیته امداد، اظهار کرد: کمیته امداد در دوره فعلی تحول پیدا کرده و این تحول در اقداماتش ایجاد شد.

ایشان با اشاره به وضعیت نامناسب معیشتی جامعه، ادامه داد: کمیته امداد به‌عنوان یک جریان فریادرس مطرح است و اگر زحمات کمیته امداد در این موقعیت و وضعیتی که در مملکت ایجاد شد، نبود، مردم مستأصل می‌شدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی یادآور شد: خوشخبتانه فعالیت‌های کمیته امداد خارج از فضای سیاسی‌بازی و سیاسی‌کاری انجام می‌شود و جریان‌های سیاسی نمی‌توانند این فعالیت‌ها را مصادره کنند.

ایشان با انتقاد از پوشش رسانه‌ای ناکافی فعالیت‌های گسترده کمیته امداد، خاطرنشان کرد: متأسفانه فعالیت‌های این مجموعه، یک‌دهم آنچه انجام می‌گیرد نیز در روزنامه‌ها و رسانه‌ها دیده نمی‌شود، اگر این فعالیت‌های مثبت به خوبی در رسانه‌ها مطرح شود، مردم در جریان قرار می‌گیرند و اقبال برای کمک و همیاری بیشتر می‌شود.

آیت‌الله علم‌الهدی به اقدامات کمیته امداد خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: کمیته امداد استان در قرارگاه مواسات فعالیت بسیار خوبی انجام داده که با کمک این کمیته و سایر نهادها، تاکنون یک میلیون و ۳۵۰ هزار بسته معیشتی توزیع شده است.

ایشان اضافه کرد: خانواده‌هایی داریم که برای تأمین جهیزیه دختران خود مانده‌اند، اقداماتی برای تأمین جهیزیه این خانواده‌ها انجام شده تا این جوانان بتوانند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

در ابتدای این دیدار، آقای مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به بیان گزارشی از فعالیت‌های این نهاد پرداخت و اظهار کرد: گاهی دیده می‌شود آن احساسی که باید نسبت به فقرا و نیازمندان باشد در برخی مدیریت‌ها نیست.

وی ادامه داد: تلاش‌هایی انجام گرفته که در فرآیند کلی توانمندسازی، اتفاق‌های خوبی رخ دهد؛ امسال ۲۰۰ هزار اشتغال خواهیم داشت و دولت نیز به این نتیجه رسیده

اشتغال کمیته امداد موفق بوده و بودجه بهتری در بودجه ۱۴۰۰ در نظر گرفته است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اضافه کرد: تلاش می‌کنیم تا با جذب بودجه بهتر، در سال آینده ۳۰۰ هزار اشتغال ایجاد کنیم.
 

1399/10/24
22:45

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

حضور آیت‌الله علم‌الهدی در کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد

اقامه اولین نماز جمعه مشهد مقدس در سال 1400 از حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)

آیت‌الله علم‌الهدی در مراسم تشییع پیکر خلبان شهید، «بیرجند بیگ محمدی»

پاسخ به شایعات
اطلاعات تماس

آدرس:

ایـــــران ، مشهـــــد ، خیابان امـــام رضــــا (علیه السلام)،

کــــوچــــه ۲۳، دفـــتـــر آیــت الله عـلـــم الـهـــــدی


تــلفــن:  985138598612+  985138598611+
فـکــس: 985138544080+    

رایانامه ی شخصی آیت الله علم الهدی :
alamolhoda@hotmail.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.