آیت الله علم الهدی:

مساجد ارزشمند‌ترین کانون در توسعه فضیلت، اخلاق و معنویت هستند

title


به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی ظهر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) حوض معجر دار اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری عامل اصلی آبادانی‌سازی در کانون زندگانی مردم در شهر هستند، مدیریت شهری باید کانون‌هایی ایجاد کند تا در افزایش اخلاق و معنویت موثر باشد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی عنوان کرد: در طول تاریخ اسلام مساجد به عنوان ارزشمند‌ترین کانون در توسعه فضیلت، اخلاق و معنویت بوده است. این اقدام ارزشمند شورای شهر و شهرداری در مقام اجرای این رسالت و مسئولیت گاهی در جهت تداوم انقلاب بوده که با ساخت و ساز مساجد تحقق و اجرایی خواهد شد.‌

وی بیان کرد: از ایجاد مسجد در این نقطه مقدس از شهر متشکرم، قطعا مساجد در توسعه و آبادانی‌سازی جاده و خیابان نقش اساسی را داشته است.‌


آیت‌الله علم الهدی خاطرنشان کرد: یک مسجد در این منطقه حذف شد اما سه برابر متراژ آن به صورت ساماندهی‌ شده‌تر در جوار بارگاه مطهر امام‌رضا(ع) به همت مدیریت شهری ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم مدیریت شهری در انجام این اقدامات پر برکت خود موفق باشند اظهار داشت: در کنار این مسجد یک مرکز تشکیلاتی برای کلیه مساجد سه استان خراسان تاسیس خواهد شد.

 

1397/12/25
10:41

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

آیت الله علم الهدی در دیدار با دکتر نوحی به همراه جمعی از معاونین و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان رضوی

آقای مهندس روشنک به اتفاق سرمایه گذاران طرح پیرامون اطراف حرم مطهر با آیت الله علم الهدی دیدار کردند

آیت الله علم الهدی در سالروز شهادت امام جواد علیه السلام در حرم مطهر رضوی

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.