آیت الله علم الهدی:

تولید واکسن کرونا در ایران، غرور دینی در جهان ایجاد کرد

title به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در دیدار با آقای مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به تلاش‌های این مجموعه در مقابله با ویروس کرنا، اظهار کرد: از اول قضیه توجه حضرت رضا (علیه‌السلام) به شما بوده تا این کار به نتیجه برسد.

ایشان ادامه داد: به مجاهدات جنابعالی و دوستانتان افتخار می‌کنیم و امیدواریم وجود مقدس امام زمان (علیه‌السلام) عنایت داشته باشند و با عنایت خود حضرت، توفیقات بیشتری داشته باشید.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به تزریق اولین دُز واکسن کرونا به دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اشاره کرد و گفت: عملی که دختر شما انجام دادند، ثابت کرد تمام خانواده‌های وابسته به این نظام در عرصه جهاد حضور دارند و این عمل در جامعه بسیار اثرگذار است.
ایشان با اشاره به این‌که تولید این واکسن در کشوری مسلمان، سبب ایجاد غرور دینی شده است، یادآور شد: این که دختران در این عرصه وارد شد و واکسن را دریافت کرد در دنیا انجام نگرفت، آنان نفرات خودشان را برای تزریق واکسن نیاوردند اما شما این کار را انجام دادید؛ موضوع مهم این است که شما ابزار عنایت امام رضا (علیه‌السلام) شدید.

1399/11/02
13:52

افزودن دیدگاه جدید


سایتامام
آخرین اخبار


تصاویر

بازدید آیت الله علم‌الهدی از مرکز درمان سرپایی کرونا قرارگاه شهید سلیمانی، جنب حسینیه امام خمینی(ره)

اجرای طرح‌های حمایتی دینی و اجتماعی، قابل تقدیر است

توجه کنید در اجرای مدیریت‌ها، به مردم فشار وارد نشود

پاسخ به شایعات
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد.