آیت الله علم الهدی:

رزمایش مواسات برکات زیادی برای مردم داشت/ توزیع 400 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

title رزمایش مواسات ـ اجرای فرمان مقام معظم رهبری در قالب قرارگاه مواسات، برکات زیادی برای مردم در شرایط کرونا داشته است.

به گزارش Alamolhoda.com، آیت‌الله علم‌الهدی در مرحله جدید رزمایش مواسات خراسان رضوی که به همت کمیته امداد امام خمینی (رحمت‌الله علیه) خراسان رضوی در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) اجرا شد، با بیان این‌که همه این کار، خیرات و مبرات از صدیقه اطهر (سلام‌الله علیها) بوده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما از برکت وجودی حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) و میوه دل آن حضرت، امام عصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) است.

ایشان اضافه کرد: همه خیرات این نظام، از وجود مبارک حضرت فاطمه (سلام‌الله علیها) سرچشمه می گیرد، همانند اجرای فرمان مقام معظم رهبری در قالب قرارگاه مواسات که برکات زیادی برای مردم در شرایط کرونا داشته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این‌که تاکنون یک میلیون و 400 هزار بسته معیشتی به وسیله نهادهای مقدسی از جمله کمیته امداد امام خمینی، هلال احمر، سازمان بهزیستی و دیگر نهادها تهیه و توزیع شده است، خاطرنشان کرد: این‌ها همه برکات و خیرات مردمی است که با فرمان امام ملت پیش قدم بودند و به یکدیگر همیاری رساندند.

ایشان به همت مردم برای تأمین جهیزیه نیازمندان نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از خیرین ما همراهی کردند تا تعداد بیشتری جهیزیه تأمین و به دست خانواده های نیازمند برسد.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به محرومیت‌زدایی آغاز شده در حاشیه شهر مشهد، اظهار کرد: قرار است در جهت محرومیت‌زدایی در حاشیه شهر مشهد مقدس اقداماتی صورت بگیرد تا خانواده‌های عزیزی که مشکل سکونت داشتند، مشکلاتشان برطرف شود.

ایشان به نقش کلیدی جوانان بسیجی در اجرای فرمان مقام معظم رهبری در امر مواسات اشاره و اضافه کرد: معابر خیابان‌ها، از مشکلات اصلی حاشیه شهر است که شهرداری و بسیاری از نهادها درصدد برطرف کردن این مشکلات هستند؛ ان‌شاءالله این محرومیت‌زدایی‌ها برای همه شما عزیزان یک صدقه جاریه باشد و در این دنیا و آن دنیا دستگیراتان شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که گرداننده تمام این کمک‌های انسان دوستانه، یادگار امام، یعنی بسیج است که در همه عرصه‌ها پیش قدم بوده است، یادآور شد: امروز که روز ولادت حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) نیز هست، 15 هزار بسته معیشتی از سوی بنیاد مستضعفان به نام مبارک صدیقه طاهره (علیها سلام) توزیع می‌شود.

در ابتدای این مراسم نیز حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمت‌الله علیه) با بیان این که ۱۵ هزار سبد کالا با همکاری بنیاد مستضعفان در استان توزیع می‌شود، گفت: ۵ هزار سبد در حاشیه شهر مشهد و مابقی در سطح شهرستان‌های استان توسط کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و گروه‌های جهادی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به گازکشی مناطق جدید در استان، از امروز توزیع 5 هزار و 200 وسیله گرمایشی و کمک به لوله کشی نازل خانواده‌های مددجو نیز کلید می‌خورد و نا آخر فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمت‌الله علیه) با بیان این‌که 100 سری جهیزیه از ۴۰۰ سری جهیزیه خانواده‎‌های تحت پوشش کمیته، در حاشیه شهر مشهد و مابقی در سطح استان توزیع می‌شود، یادآور شد: اقلام جهیزیه‌ها از کالای ایرانی تهیه شده است.
 

1399/11/15
14:50

افزودن دیدگاه جدید


آیتemam

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آیت الله علم الهدی می باشد